Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9-10 kg-ot mennyi idő alatt...

9-10 kg-ot mennyi idő alatt lehet lefogyni EGÉSZSÉGESEN?

Figyelt kérdés
legalább augusztusig szeretnék ennyit fogyni, de az még jobb lenne ha hamarabb sikerülne.
2012. ápr. 23. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány cm és mennyi kg vagy.Korod és nemed is számít.Augusztusig simán lefogyod.Amúgy ha minden jól megy 9-10 hét alatt lehet fogyni kell rá pár plussz hét a biztosnág kedvéért.Törekedj arra hogy 1 hét alatt 1 kg menjen le
2012. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészségesen akar. A heti 1 kiló már kicsit intenzívnek számít. Inkább fél kiló hetente. Természetesen sok mozgással (Keresd meg számodra az ideálist), illetve beállított, számolt étrenddel.
2012. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagy túlsúlyos csak éppen egy kicsit és úgy akarod leadni, akkor kb. 2,5-3 hónap... ebben benne van hogy néha családi ebéd ahol nem nagyon tudsz mást enni a nagymama zsíros pörköltjein kívül, meg minden kisebb "bűnözés". amúgy a heti 1 kg. se tart folyamatosan, idővel lelassul a fogyás, aztán már csak fél kilókat tudsz leadni egy héten. de a 3 hónap szerintem nem olyan sok.
2012. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem megfelel a heti fél kiló is, csak augusztusig sikerüljön leadnom ezt a felesleget, 8-9 max 10 kilót. De én már 5 kilóval is kibékülnék. :)
2012. ápr. 24. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!