Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Formásodni, feszesedni szeretn...

Formásodni, feszesedni szeretnék, hogyan lehetséges? Mi szükséges? Sokat fogytam nemrég.

Figyelt kérdés

166cm vagyok és most kb 58-59kg (nemtom pontosan).

Március elején ért véget egy hosszabb kapcsolatom, eléggé megviselt, kemény 2 hónapon vagyok túl, 66kg-ról fogytam le 58 kg-ra, úgy hogy csak ideget ettem, sajnos. Ha már így benne vagyok és új életfejezet kezdődik, gondoltam változtatok sokmindenen.. Az első ez lenne, szeretnék még 3-4kg-t lefogyni, de nem így, mert igaz a bőröm nem lóg, de nem vagyok feszes, zsír van rajtam sajnos még így is.

Pénzem nincs edzőterembe járni, nem is szeretem igazán.

Anyagi kereteim kicsit szűkösek, de kinn a szabadban szeretek lenni. Bicajozni, úszni szintén nem nagyon szeretek.. Elég az ha heti 3× max elmegyek egy órát futni?

Illetve nem is futni, hanem ez a gyorsgyaloglás féleség..

Mi az amit nem nagyon kéne enni? és mi az amit szabad mégis? Teljes kiörlésű magos bagett, kenyér?

Légyszi segítsetek megreformálni a szokásaimat!!!!!!!!! Nyitott vagyok mindenre ami belefér a kereteimbe!

Előre is köszi



2012. ápr. 25. 19:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy 26 éves vagyok, ha ez számít valamit.

Plusz kérdésként, kb 16 éves korom óta elég vastag a vádlim, sajnos oda is lehet hízni.. Hogyan lehetne olyan a lábam mint azelőtt? Mert előtte nem volt baj, de az tény, hogy 10 éve nincs tornaóra, rendszeres testmozgás az életemben, emiatt ilyen.. Milyen olyan kifejezett edzés van, ami vádli szálkásításra (fogyásra) kifejezetten jó?

2012. ápr. 25. 19:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 1,5 éve 15 kg-t az alábbi módszerrel fogytam:

Reggeli: gyümölcs, szénhidrát vagy corn flakes tejjel, egy kisebb tányérral

Uzsi: szendvics (teljes kiörlésű kenyeret vettem 0,5 kg-t és elég volt 4 napig)kenyér, felvágott, valami zöldség

Ebéd: még egy szendvics vagy,ha időben beértem a koliba, akkor ami ott kaptam (nem volt nagy adag a kaja.. :D)

Uzsi: 2 szelet puffasztott rízs

Vacsi: Párolt zöldség, más keményítő pl: rízs avgy fehérje :kefír pl

Mellette minden este futni jártam kb napi 2-3 km-t ,rossz idő esetén Norbi torna volt

Valakinek beválik,ha naponta többször eszik keveset plusz mmozgás, másoknak ez így kevés.

Ja én ettem csokit is,de szigorúan csak hétvégén :) Akkor is egy kiscsokit, de ha hétközben megkínáltak egy kocka csokit elvettem ^^

Akkor voltam 18 éves, most is tervezem,h végre neki állok és ledobok még 10 kg-t, mert annyi kéne még.. :)

Sok sikert, akármilyen módszerrel is állsz neki.

2012. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!