Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, miért nem...

Fogyókúrázók, miért nem tudtok kibékülni magatokkal?

Figyelt kérdés

Ha ő kitudott, ti mért nem?


[link]



2012. ápr. 25. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mondjuk jobban teszi tényleg hogy nem remeg folyamatosan azon hogy úristen itt is van rajtam egy kis zsír, ott is van, mi lesz velem, hanem első körben elfogadja azt hogy ilyen
2012. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem fogyokurazo, amde köver emberek! Miert nem tudtok törödni az egeszsegetekkel, es merteket tartani egeszen addig, amig egy komoly betegseg ra nem ebreszt, hogy muszaj??


Ez legalabb annyira jo kerdes, mint a tied, es meg valasz is a kerdesedre!

2012. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát én erre azt mondom joga van neki hozzá hogy kövér legyen, mindenki azt csinál az életével amit akar, csak vállalja érte a felelősséget
2012. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Már ne haragudj,de miért kéne kibékülnöm magammal,mikor többet is kihozhatok magamból...mikor edzek és látom h nem hiába,mikor odafigyelek mit eszem,és fogyok,és szépen fogyok,nem koplalok...miért?

"Miért lennék Clark Kent, ha Superman is lehetek?"

Tökéletes idézet...19/L

2012. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elsőre azt hittem én is, hogy a +5 kg-jukkal küzdőket kérdezed. De ez nem az a túlsúly, amivel ki kellene békülni.
2012. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!