Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók, miért nem...

Fogyókúrázók, miért nem tudtok kibékülni magatokkal?

Figyelt kérdés

Ha ő kitudott, ti mért nem?


[link]



2012. ápr. 25. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
már ne haragudj,de azt miért jó h valaki szétfolyik a zsírtól?lépcsőn nem tudsz felmenni,mert fullad?ruhát nem kap magára?nyáron a hurkái között kiütéses lesz a bőre?párkapcsolatot nem talál magának??a túlsúlynak elég sok egészségügyi kockázata van.
2012. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szomorú, hogy kibékült magával, ahelyett, hogy tenne valamit elsősorban az egészsége érdekében, másodsorban pedig a kinézete miatt.

Sosem értettem, hogyan jut el idáig valaki? Természetesen NEM azokról van szó, akik gyógyszer, vagy betegség miatt híznak el. Hanem azokról, akik túl sokat esznek, stb...

Nem vagyok gebe, átlagos a testalkatom, de könnyen hízom.

Mégis tudok rá figyelni, hogy ne jussak el idáig.

2012. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölni mindig könnyebb mint szeretni, és beletörődni is mindig könnyebb mint tenni ellene, no ez a nő se békült ki a helyzettel korán sem, szimplán beletörődött és a külvilág felé próbál pozitiv "nyilakat" lövöldözni hogy ne undorodjanak el a látványtól, ne súgjanak össze a háta mögött, hanem az a kép alakuljon ki erről a nőről hogy letudta győzni a problémáit azzal hogy megbékélt vele.
2012. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha cukorbeteg lesz,meg átesik egy-két infarktuson,akkor nem lesz annyira kibékülve magától.Én utálom, ha leülök, és az ölembe borul a zsír, utálom, ha nem úgy áll rajtam a ruha, mint a mesékben.Imádom, ha megnéznek a férfiak,még akkor is,ha férjnél vagyok.Imádok csinos lenni!
2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én tök jól megvoltam önmagammal 80kilósan is,boldog és kiegyensúlyozott voltam(mindezt 170centihez,tehát messze voltam a blogban szereplő lánytól)viszont,amit az előző írt,én is szeretem,ha megnéznek a férfiak,sokkal esztétikusabbnak tartok egy vékony nőt,mint egy olyat,aki elfolyik.Ja,és a legfontosabb,én azért kezdtem el sportolni,és diétázni,h majd példát tudjak mutatni a lányomnak.Nekem senki nem tette anno,ennek az lett az eredménye,h utáltam a mozgás minden formáját,bénának éreztem magam benne,mert senki nem tanított meg arra,h ezt szeretni is lehet..Bízom benne,hogy a gyermekemnek már mindez természetes lesz..
2012. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
56%
Mert majd 40 évesen megdöglik a diabetes szövődményeiben vagy infarktusban -.- Neked hol marad az eszed? Nem is a külső a gond, hanem az EGÉSZSÉG
2012. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jé olyan cipőm van:DD
2012. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én azért nem tudok kibékülni magammal, mert tudom, hogy ennél többre vagyok képes. Hogy tudok ennél szebb is lenni, és ha tudok, akkor miért ne lehetnék? Meg egyszerűen bőghetnékem van, mikor a tükörbe nézek.
2012. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem abszolút nem pozitiv,hogy kibékült magával.Ha kibékülök valamivel,beadom a derekam,feladom a változás reményét és jogát. Szerintem pont hogy könnyebb üldögélni a langyos fosbab mint lefogyni. Biztos vagyok benne,hogy nem boldog a blogoló hölgy.

Másrészt ennek az elhizásnak már olyan eü kockázata van,hogy ez már nem csak arról szól "kibékülsz" e vele ,mint +5 kilónál.Kiváncsi vagyok hány orvos tanácsolná neki,hogy béküljön ki a külsejével.

2012. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolókkal. Ez a hölgy szerintem sem kibékült magával, ilyen nincs. Aki ekkora mértékben elhízott, az már számos betegséget vonhat maga után, amellett, hogy lássuk be, nem szép. Pedig az arca szép és ha lefogyna, ha tenne érte, hogy lefogyjon, igazán szép is lehetne. Csak hát ehhez elhatározás, kitartás és önfegyelem kell. Én nem vagyok kibékülve magammal, pedig nagyságrendekkel vékonyabb vagyok, de teszek is érte, hogy meg legyek elégedve és mindig is tennem kell majd érte. Nem hiszem, hogy valaki maradéktalanul boldog lehet ilyen kövéren. Az egészségéről nem is beszélve.
2012. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!