Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt hogyan fogyhatok...

4 hónap alatt hogyan fogyhatok 10kg-t?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális tempó.
2012. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap alatt sikerül ennyit fogynom. Én úgy csináltam,hogy számláltam a kalóriabevitelt és naponta maximum 1300 kalóriát ettem meg.
2012. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 3 hónap alatt 9 kilót leadtam. A következőt tettem és azóta is teszem mindennap: naponta legalább 2x15 percet gyalogolás, naponta legalább 1x gyalog le és fel a 9. emeletre, kb. 10percet tornázom, has és comb erősítő, nyújtó gyakorlatok, kitörés, fekvőtámasz, stb. Nem viszem túlzásba. Ha kimarad egy nap, nem baj. Reggel 10-ig általában nem eszem(Persze ha kora reggel már dolgozom, akkor eszem keveset amikor megéhezem). Rendes ebéd, könnyű uzsonna, vacsora és du.6 után nem eszem.

Ha csak a 18 óra utáni nem evést tartod be, az is sokat használ.

2012. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Drasztikus szénhidrát megvonással. Ha pl. csak alacsony szénhidráttartalmú és alacsony glikémiás indexű ételeket eszel, akkor drámai javulást érhetsz el. Nordi Update diétával 6 hét alatt 15 kg-ot adtam le. Ehhez érdemes megvenni a Norbi Update "Újratöltve" c. könyvet, hogy megértsd, mi miért van. A glikémiás index mutatja meg, hogy egy étel mennyire képes növelni a vércukorszintet. 50%-os index alatt bármennyit ehetsz. Az ételek listáját az említett könyvben megtalálod. A google-ban glikémiás index táblázatokat is szép számmal találsz. A cél az inzulinszint alacsonyan tartása.
2012. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én paleó diétát kezdtem. Ez volt az első diéta ami nem jár szenvedéssel és betartható hosszú távon 2,5 hónap alatt hét kilót fogytam, minimális testedzéssel.Nekem egészségem miatt (cukor, magas vérnyomás) kellett .
2012. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Iwry válasza:

Szia.

Én a Bécsi Orvostudományi Intézet diétáját tudom javasolni. Interneten megtalálod. Nagyon durva, de gyorsan is lehet vele fogyni, és nem kell a kalóriákat számolgatni, mert adott hogy melyik nap mit és mennyit ehetsz.

2012. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Gyerekek egyszerű ez. Sokszor kell enni keveset. Változatos, kiegyensúlyozott táplálkozás. És kerülni kell a kenyeret, burgonyát, tésztát. És mozogni kell eleget. Séta, bicajozás, liftet hanyagolni, stb... Ha havi 2-3 kg lemegy az reális lehet és még vissza se jön. 10-20-30 kilo felesleg nem 2 kónap alatt jött fel. Leadni sem lehet következények nélkül ennyi idő alatt. Még valami. Szerintem 130 kilóból könnyebb leadni 30-at, mint 63-ból 3 at. Tehát a célnak megfelelően kellene módszert választani. Kiegyensúlyozott étrend és mozgás, ennyi a titok, Norbi se talált fel semmi különöset...... Ja és egy jó combos svájcifrank hitel is segíthet a fogyókúrában ;) :D
2012. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én 1 év alatt fogytam 50 kg-ot, ne egyél fehér lisztes, cukros, és zsírdús ételt! Sok zöldség, sovány husi, és gyümik:-)
2012. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És semmi drasztikus fogyókúra! A fentebb ajánlott 1300 kcal-nál többet egyél, mert hosszabb távon semmivel nem árthatsz annyira, mint egy drasztikus fogyókúrával.

Napi kajád 80 %-a zöldség legyen, ezen felül lehet gyümölcs, hal, hús, TOJÁS, magvak (földimogyoró nem), kevés aszalvány. Ha nem vagy rá érzékeny, kevés tejtermék. Ne koplalj. Olajat, zsiradékot fogyassz, de csak ésszerű keretek között.


SEMMIKÉPP se egyél cukrot, (búza)lisztet (kenyér, tészta).


Hébe-hóba, kb. heti 1x kevés főtt krumpli (nem püré), (barna)rizs elfogadható, ha nem bírod nélküle.

Ha mindenképp kell a liszttel sűrített főzelék, akkor zabpehelylisztet használj (nagyon sok jó tulajdonsága van).


Édesítésre ne használj mesterséges édesítőket, még ha olcsók is, nem tesznek jót neked. Használj szteviát vagy xilitet. Keress rájuk google-on.

Nézz utána az ételek glikémiás indexének, és a paleolit étrendnek, a tojással kapcsolatban pedig ajánlom ezt: www.tojaskonyv.hu


És reggelizz! Ne müzlit, hanem tojást, halat, zöldséget.


Fontos a rendszeres mozgás, heti legalább 4 alkalommal, egyrészt valami cardio jellegűt egyszerre min. 40 percet, de a pulzusod 120-130 fölé ne menjen (léteznek olyan "karórák" övvel, amivel pontosan is be tudod állítani, hogy mi az a tartomány, amiben zsírt égetsz), és mellette torna: gerinctorna, pilates, jóga, ilyesmi, sok nyújtással.

2012. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Combi27 válasza:
ajánlom a cukorbetegek étrendjét, mindenkinél beválik én 1100-1200 kalórát eszem egy nap, azt is hatszorra, mozgás nélkül lefogytam 134-ről 117-re 2.5 hó alatt..ha pedig nem akarsz szénhidrátszegény diétát, és úgy akarsz fogyni akkor napi 1, másfél óra INTENZÍV sport (labdajáték, úszás, futás stb...)
2012. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!