Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos volna! Egy hónap alatt...

Fontos volna! Egy hónap alatt le tudnék adni 2-3 kilót CSAK a HASAMról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi 6-8 hónapban fel sikerült szednem pár kilót a hasamra, amitõl nem tudok megszabadulni. Járok futni,de semmi, keveset eszem, és mégsem tudom leadni.Kerestem már a neten 'technikákat', de egyesek azt mondják,hogy jó, mások meg hogy semmit nem ér. Fogyásról tapasztalatot szeretnék kérni.

2012. máj. 3. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy hamarosan megjön. ;)

Én is nagyon vékony voltam, hasam teljesen lapos. Abban az évben, pár hónappal azelőtt, hogy megjött volna, viszont helyes kis pocakot növesztettem. :) Pár hónappal később miután megjött, magától el is múlt a "felesleg".

Úgyhogy szerintem ne fogyózz!

Orvosok szerint bizonyos zsírrétegre szükség van, hogy nővé válj.

A legtöbb igazán vékony lánnyal így volt a környezetemben.


28/N

2012. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Smartguy86 ***** válasza:
Én nem szólok bele, szenvedd le magadról azt a 2 kilót... 42 kiló vagy most, szerinted honnan fog lejönni az a 2 kiló??? Én szóltam. De persze, te csak 2 kilót akarsz leadni... és ezért éhezteted majd magadat. Grat!
2012. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!