Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos volna! Egy hónap alatt...

Fontos volna! Egy hónap alatt le tudnék adni 2-3 kilót CSAK a HASAMról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi 6-8 hónapban fel sikerült szednem pár kilót a hasamra, amitõl nem tudok megszabadulni. Járok futni,de semmi, keveset eszem, és mégsem tudom leadni.Kerestem már a neten 'technikákat', de egyesek azt mondják,hogy jó, mások meg hogy semmit nem ér. Fogyásról tapasztalatot szeretnék kérni.

2012. máj. 3. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem-igen lehet adott helyről fogyni.
2012. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor máshonnan is , de az a fõ cél.
2012. máj. 3. 19:40
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 vagyok,42kg és a magasságom 152cm.
2012. máj. 3. 19:47
 4/12 anonim válasza:

Ha nem fogysz, akkor valószínűleg valamit nem jól csinálsz. Ha pl keveset eszel, de az éppen zsírszalonna fehér kenyérrel, akkor máris megvan a hiba. Lényeg h az étel minőségére kell inkább figyelni, mint a mennyiségére. A mozgás mindenképp jó, lehet h érdemes lenne beszélned szakemberrel. Lemenni a terembe, megkérni egy edzőt h állítson össze neked egy személyre szabott edzéstervet.


Hosszútávon sztem ez a legjobb :


[link]


A gyors fogyás elég drasztikus diéta eredménye és nem feltétlenül tartós. Bizony ezek nem csak közhelyek. Szóval elsősorban sztem légy türelmes magaddal szemben.


Sok sikert és kitartást hozzá.

2012. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ja h 13... amíg a hormonjaid meg nem nyugszanak, addig felesleges az egész. az egészség persze fontos ,de diétázni ennyi idősen, ha orvosilag nem indokolt, sztem nem a legjobb
2012. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a 4-nek: Általános étkezésem: Reggeli: megeszem egy szelet rozskenyeret vajjal,és iszom egy pohár teát. Tízórai: 1 alma Ebéd: fõtt étel,vagy leves,. Vacsorának meg hasonlót, mint a reggeli.(1 szelet rozskenyérben 12.3 kcal van)
2012. máj. 3. 20:24
 7/12 A kérdező kommentje:
ja, és köszönöm mindenkinek!
2012. máj. 3. 20:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, megjött már az első menstruációd? Olyankor szokott megvastagodni a köldök alatt a has. Egy idő után le fog menni.

Egyébként teljesen normális a súlyod a magasságodhoz képest.

2012. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:

Meg kéne már érteni, hogy 13 évesen NEM FOGYÓZUNK!!!!


Tönkre akarod baszni a testedet felnőtt korodra? Mert ha igen, akkor hajrá. Most lesz lapos hasad, mire felnősz és barátod lehetne, addigra egy löttyed mellű, görbehátú, beteges lány leszel? Ezt akarod? Aztán meg majd megy a rinya, hogy "nincs önbizalmam".

2012. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a 8. nak: még nem menstruálok. Az 9.nek pedig ,hogy nem akarok olyan lenni. Csak 2 kilot akarok leadni a hasi részrõl. Ettõl nem hiszem ,hogy majd olyan "löttyedt,görbehátú" leszek, amikor felnövök. De azért köszönöm.
2012. máj. 4. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!