Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vegetáriánus leszek fogyhatok?

Ha vegetáriánus leszek fogyhatok?

Figyelt kérdés

ha elhagyom teljesen a húst, mivel helyettesíthetem? A tofut nem bírom.(egyszer megkóstoltam, de nagyon rossz volt ráharapni.)

Nem csak a fogyás miatt, hanem tényleg komolyan venném ezt az életmódváltást. Ezelőtt normálisan ettem, de egyszer megnéztem egy videót..és elegem lett a húsból.

ha tudtok létszíves linkeljetek be pár tartalmas és jó oldalt!


köszikee:)


2009. jún. 23. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
húsnélkül nem lehet egészségesnek lenni! az ember az húsevő nem növényevő mint egy hörcsög!
2009. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen fogyhatsz:izomból és vízből de zsírból csak ezek után mikor már nagyon löttyedt leszel izom nélkül!A fehérje kell az izom fenntartásához ha nem akarsz löttyedt lenni nélküle..
2009. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyél húst is! Az ember "így van kitalálva"!
2009. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem épp ellenkezőleg, hízni fogsz.


Én fölszedtem jópár kilót, amióta egy vegetáriánus ételfutártól rendelem az ebédemet. A sovány húsokban sokkal kevesebb a kalória, mint a legtöbb tejtermékben. Valami fehérjét meg muszáj enni.

2009. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hústól leszel kövér és beteg hanem a túlzott szénhidráttól, azt meg elég sokat esznek a vegetáriánusok...
2009. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne legyél vegetáriánus.

esetleg be tudnád linkelni a videot aminek hatására elhatároztad hogy vegetáriánus leszel?

köszii:)

2009. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a hústól fogsz elhízni...

Főleg hogy egy "jó minőségű" húsban van a legtöbb természetes fehérje...

2009. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sztem attól még nem fogsz lefogyni és pl a csirkében és a halban nincs sok kcal..ja és van egy ismerősöm aki vega és mégis duci, mivel pékárukat meg ilyesmiket eszik
2009. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm, nemtudom miért akarjátok annyira eltéríteni az életmódváltástól. én fogytam mikor áttértem a vegetáriánizmusra. a lényeg csak az, hogy nem szabad túl sok tésztafélét fogyasztani, én rengeteg zöldséget eszem és viszonylag kevés tésztát. abban viszont igazuk van, hogy a legtöbb hús kevésbé hízlal mint a pékáru : )
2010. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!