Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 6 km biciklizéssel és...

Napi 6 km biciklizéssel és heti 1 óra zumbázással le lehet fogyni úgy, hogy közben mindent eszek, csa kevesebbet?

Figyelt kérdés

És tippeket is kérnék, hogy hogyan tudnék leszokni az édességről!

magasságom: 165 cm

testsúly: 75 kg :/

Előre is köszi! :)



2012. máj. 4. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
legalább fél óra legyen a biciklizés és ne városnéző tempóban akkor fogyhatsz
2012. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6km az semmi, annyit futni kéne... 25-30km-et kell biciklizni.
2012. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát 6km naponta tényleg nem túl sok. Én mindennap tekerek legalább 30km-t, de van, hogy többet is, kedv és kaja függő. Emellett mindent eszek, csak kevesebbet, mint eddig és nem tömöm magam csokikkal, nasikkal, üdítőkkel (bár eddig sem tettem).

Az édesség a legnagyobb probléma nálam is. Próbáltam, hogy teljesen elhagyom, de ingerült lettem tőle, rendesen függő voltam. Így nem hagytam el, hanem fokozatosan csökkentettem az adagokat. Régebben napi egy tábla csoki, fél tálca süti sem okozott gondot. Ma már odáig eljutottam, hogy ha édességre vágyom, akkor elég két kocka csoki, vagy egy túrórúdi. Szóval szerintem a lényeg a fokozatosságon van.

2012. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!