Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmehetek így futni? (részlete...

Elmehetek így futni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Fél 7 -7kor beszéltük meg a találkozót hogy elmegyünk futni, de én nagyon megéheztem, ezért ettem előtte egy kis méretű vajas kenyércsücsköt.


1 órával futás előtt vagyok.tudom hogy futás előtt 2-3 órát kell várni, hogy megfelelő legyen a szírbontás. De így is lesz értelme annak hogy futok? Úgy értem be fog indulni a zsírbontás 1 óra futással, ha előtte 1 órával ettem egy keveset? Az éhség érzet azt jelenti hogy elfogyott az energia és én nem akartam így futni, nehogy a könnyebben lebontható izmokat bontsa a szervezetem.


(délbe, és délután 3kor ettem rendesen.Fehérjét, szénhidrátot, rostot stb. tehát nem éheztetem magam)



2012. máj. 4. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj el futni
2012. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyesmi gondjaim nekem is szoktak lenni, főleg eleinte volt, hogy kajáltam, és elmentem futni. Hát nem sokáíg tartott :)))
2012. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!