Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életem fontos eseménye elött...

Életem fontos eseménye elött állok, csak az a baj hogy most jövök rá, hogy elcsesztem, koplaltam és lefogytam, de most nem tudok magamnak ünneplő ruhát venni,1 hetem van hogy 10 kilot HIZZAK de hogyan?

Figyelt kérdés
165cm 45-48kilo
2012. máj. 4. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért te leszel a bálkirálynő,vagy oscar átadó lesz?

az már volt.

hidd el,nem sok mindenkit fogsz érdekelni 10 kiló ide-vagy oda.

a képtelen ötleteket meg az ezotériába légyszíves.

2012. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kölcsönkérsz barátnőtől. Gondolkozz néha, az nem fáj.
2012. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

na, most mit kell bunkózni szegénnyel...?

amúgy hoyg érted azt, hogy nem tudsz venni ünneplőt? egyáltalán nincs már ami jó lenne?

2012. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen magas vagyok, és 46-48 kiló én is.

Butaság, hogy ne lenne erre a méretre ruha, az XS-S méret mindenből teljesen megfelelő. Ez most tuti, mert a fogyás miatt kénytelen voltam/vagyok mindenből én is újat venni (a korábbi 38-as cuccok tényleg leesnek rólam), úgyhogy felpróbáltam mostanában egy-két ruhát.


Ha arra gondolsz, hogy pénzed nincs most hirtelen ruhát venni, akkor tényleg kérj kölcsön, vagy olcsóbb helyen nézd meg. Ne akarj hirtelen 10 kilót hízni, mert hidd el, nem örülnél az eredménynek... (Ha már mindenáron hízni akarsz, azt ugyanúgy csak ésszel és idővel lehet, mint fogyni!!)

2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

10 kg nem fog összejönni 1 hét alatt, de 5 simán, ha a koplalásodra ráeszel úgy, mint fogyókúra előtt.

De nyugi, 1 hónap múlva nem lesznek ilyen problémáid, garantálok neked a mostanihoz képest +15 kilót.

2012. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Életed fontos eseménye és most kezdesz el aggódni? Miért nem gondoltál a ruhára már korábban?
2012. máj. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hizni felesleges, mert akkor meg az lesz a bajod, hogy kövér és formátlan vagy, és azért nem kapsz ruhát sehol, igy még sokkal nagyobb az esélyed.
2012. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy atz mondd, hogy nem találsz egy ruhát magadnak. Midnenhol csak ilyen miniméretek vannak.
2012. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem a pénz miatt nem tud venni ruhát..

Nah de hogy a kérdésre is válaszoljak, 10 kilo sztem nem fog összejönni, de mivel koplaltál, ezért ha 2000-2200 kalória felett eszel simán összejöhet 4-5 kg

2012. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön egy ruhát.
2012. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!