Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet így lefogynom? Még...

Sikerülhet így lefogynom? Még vagy 7-8kg kéne.

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szelet fehér kenyérből szendvics

tízórai: 1 zsemléből szendvics

ebéd: amit a menzán adnak azt megenném mindig kivéve ha édesség

uzsonna: kefír

vacsora: kefír meg zöldség, gyümölcs

Heti 2x 8km futás. Heti 3x súlyzós edzés

Semmi édesség, cukros innivaló semmi. És nem arra lennék kiváncsi hogy korpás meg ilyen -olyan kenyerek jobbak , mert tudom jól csak az drága.



2012. máj. 5. 17:11
 1/4 anonim válasza:
szerintem hanyagold a kenyeret. probàld ki a dukan fogyi modszert.
2012. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fehér kenyeret semmiképp ne egyél. És, ha belegondolsz, akkor nem is biztos, hogy annyira drága a teljeskiőrlésű, hisz abból amúgy is kevesebbet kell enni, mert jobban laktat. Én 34 kg-t fogytam ezzel a módszerrel. Mármint, hogy nem ettem kenyeret (teljeskiőrlésűt is csak ritkán, reggelihez).
2012. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én se ennék fehérkenyeret, inkább abonett.
2012. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmondom mit egyél, csak ne nézz hülyének, MERT TUDOM MIT BESZÉLEK. Az egész életmódnak ez a lényege:

-ne egyél glutént amit a búza, a rozs és az árpa tartalmaz. Ezért a kenyér fogyasztása ellenjavallt még a teljes kiőrlésű is. Ez azért van, mert az ember ugye az állatvilágból származik, és körülbelül 12 000 éve ismerte meg és fogyasztja a gabonaféléket, de ez az idő elenyésző ahhoz képest a 2,5 millió évhez, amíg nem fogyasztotta, ez idő alatt az ember szervezete nem tudta megszokni ezeket. Ez olyan mintha egy gépfüggőnek egy nap alatt kellene leszokni a számítógép folytonos használatáról, ami bizony még senkinek nem sikerült, és valószínű nem is fog. Gluténból a kevés is sok, ezt jegyezd meg.

- Ne nagyon egyél gyorsan felszívódó szénhidrátokat, mert hamar éhes leszel tőle,és ezért hizlal elmondom miért. A nevében is benne van, hogy gyorsan veszi fel a szénhidrátot a szervezeted (gyorsan felszívódó),de az étel még mindig ott van a gyomrodban, de mivel úgy érzed éhes vagy, eszel, pedig a szervezeted nem kívánja, ilyen a kenyér(glutén!, ezért sem javaslom), a kukorica, a burgonya, a földimogyoró, a rizs. A kenyér kivételével mindet eheted kis mennyiségben.

- Kerüld a laktóz(tejcukor) tartalmú ételeket (bár én nem nagyon figyelem). Ezek a tej, joghurt, tejföl, vaj, tejszín, éretlen sajtok.

-Natív cukrok fogyasztása is káros: ezek, a kristály cukor, porcukor, barna cukor, méz, juharszirup. Az egyetlen cukor a nyírfacukor, amit lehet. Először csak keveset,nagy mennyiségben hasmenést okoz, aztán lehet növelni.

-Az orvosok nagy tévedése, hogy a sok zsíros hús okozza a reumát, és hasonló ízületi betegségeket. A hús nagyon egészséges, nagy mennyiségben fogyasztandó, laktat, nem hizlal, nagy vas és fehérje forrás. Csak mondom, az izmok nagy része fehérje, persze nem azt mondom, hogyha húst eszel nagyobbak lesznek az izmaid, csak ha mondjuk sportolsz valamit, könnyebben épít izmokat.

- Zsírok: csak azok a zsírok rosszak, amik sok omega-6 sírsavat tartalmaznak, mint a hagyományos étolaj. Amik nem tartalmazzák, azok az olívaolaj, kókuszzsír, sertészsír kacsazsír stb. Ezek mind sok omega-3 zsírsavat tartalmaznak, amik nagyon hasznosak, de azért kell egy kevés napraforgó olaj is.

- gyümölcsök, zöldségek: korlátlan mennyiségben fogyaszthatók.

A futás, már bocsánat, jó nagy hülyeség. Az egész csak kínlódás. Inkább jógázz. Én nem bántam meg, hogy elkezdtem, sőt... - Mivel nem túl olcsó, azt ajánlom járj jógára mondjuk egy hónapot, azalatt megtanulod, és már otthon is menni fog.

Ha érdekel, megtudhatsz többet, ha beírod a google-ba, hogy Paleolit táplálkozás. Mindent megérthetsz. A jóga, ha kipróbálod, nagyon jó érzés. A fogyás nem lesz túl gyors, mint ahogy

nálam sem volt az. De garantálom, hogy egy év alatt olyan változáson mész keresztül, hogy te is meglepődsz majd, és azt a 7-8 kg-t bőven leadod majd. Remélem meggyőztelek, és kipróbálod. Az ellenjavallt ételekből néha lehet enni, hogy ne szenvedj. És egy bizonyíték:

Mielőtt elkezdtem, a vérképem nagyon rossz volt, de utána minden megjavult. És most tökéletesen érzem magam.

2012. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!