Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a fogyókúrával 10-15kg...

Ezzel a fogyókúrával 10-15kg letudnék adni egy hónap alatt? Vagy mennyit tudnék vele fogyni egy hónap alatt? (lent)

Figyelt kérdés

R:1 zsemle vajjal és párizsival

E (fél 3 kor mert akkor érek haza suliból)2 főtt tojás vagy 2 virsli KENYÉR NÉLKÜL

V:natúr joghurt

6 után nem ennék minden este 15 percet szobabicikliznék 15 percet zumbáznék,50 felülés úgy hogy betekerem magam fóliával.És nem ennék kenyeret,max slim kenyeret de azt is csak délelőtt(csak 62 Kcal).És csak teát vagy mentes vizet innék napi 2 litert.


2012. máj. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem bírnád ki, a szervezeted, totál legyengülne és amint elkezdenél rendesen étkezni, behozna minden lemaradást és rohamosan hízni kezdenél a sok koplalás után. Egyébként úgy számolj, hogy átlagosan heti 1-2 kiló menne le.
2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de fogyóztam már, leadtam már 20 kilót, tehát tudom miről beszélek!

De ha ennyire okosabb vagy mindenkinél, aki válaszolt neked, akkor meg nem értem miért kérdezel. Nem fog sikerülni.

2012. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy a zsömlében ugyanannyi kcal van, mint a kenyérben, mivel dkg-ban van megadva a kcal érték!!!

Te vagy a hülyegyerek :)

2012. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy, és milyen magas? Ha leírod az adatokat, tudok segíteni egy jó étrend összeállításában! :)
2012. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
ezt hívják koplalásnak.. ne csináld.. inkább 1500kcal-es diéta+ mozgás.. ez a titka
2012. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
köszi azt az egy két értelmes választ.de a zsömlében egyáltalán nem annyi Kcal van mint egy kenyérben,de az okosabbak biztos tudják...:D
2012. máj. 7. 18:23
 17/59 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy a fenébe ne lenne ugyanannyi kcal a zsömlében, mint a kenyérben? Amikor a zsömle gyakorlatilag egy kis kenyér. Ugyanaz van benne!!
2012. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

EGyél kevesebbet mint eddig, főleg szénhidrátszegény kajákat(zöldségek) és ha annyira akarsz strandra menni akkor naponta legalább 1.5-2 órát sportolj az hamarabb leviszi a kilókat mint amiket itt összeregéltél nekünk

Ha annyira akarod szerintem lemehet 10 kg juniusig de utána ne kezdj el zabálni mint eddig, mert akkor visszajön 20

2012. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

A zsömlében ugyanaz van, mint a kenyérben, csak a zsemle kisebb. Ebből is látszik, hogy a kérdező milyen rendkívül "okos". De segítek neki megérteni: ha anyukád bizonyos alapanyagokból tömb-fasírtot (Stefánia vagdaltat), akkor abban egy adagban pontosan ugyanannyi kcal van, mint ha anyukád nem tömb formában sütötte volna meg, hanem kis golyócskákként. Érted, kérdező? A kenyér és zsemle ugyanazt tartalmazza, tehát egy adag mindkettőből ugyanannyi kcal.


Vagy vegyük a fagyit. Egy gombóc puncs ugyanannyi kcal, mintha a puncsot nem gombócként fogyasztod, hanem pálcikára szúrva. Tehát az étel ugyanaz, csak MÁS A FORMÁJA.


Remélem a kérdező megértette :)

2012. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
48%

Én fogytam 12kg-ot egy hónap alatt, de én nem ilyeneket ettem. Én egyáltalán nem ettem pékárut (se zsemle, se kenyér-szerintem a zsemle is vészes)

Viszont sok zöldséget ettem, sok halat és rengeteg csirkét.

Ma már eszek pékárut is, de olyat amit én csinálok, teljeskiőrlésű lisztből. Sütiket is sütök, szintén ilyen lisztből és édesítővel. (Cukrot nem fogyasztok)

És én a kalóriákat számolom. 600 a max, amit beviszek, de nem vagyok éhes, nem vagyok fáradékony vagy lehangolt. Mozogni nem szoktam, de plöttyedt sem vagyok.

A párizsi és a virsli szerintem sem jó. Lehet hogy a kalória nem olyan vészes benne, de ha már keveset eszel, az olyan étel legyen, ami hasznos a szervezetednek.

2012. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!