Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a fogyókúrával 10-15kg...

Ezzel a fogyókúrával 10-15kg letudnék adni egy hónap alatt? Vagy mennyit tudnék vele fogyni egy hónap alatt? (lent)

Figyelt kérdés

R:1 zsemle vajjal és párizsival

E (fél 3 kor mert akkor érek haza suliból)2 főtt tojás vagy 2 virsli KENYÉR NÉLKÜL

V:natúr joghurt

6 után nem ennék minden este 15 percet szobabicikliznék 15 percet zumbáznék,50 felülés úgy hogy betekerem magam fóliával.És nem ennék kenyeret,max slim kenyeret de azt is csak délelőtt(csak 62 Kcal).És csak teát vagy mentes vizet innék napi 2 litert.


2012. máj. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
liba vagy te kis szerencsétlen kis f.a.s.z. kalap
2012. máj. 8. 20:15
 42/59 anonim ***** válasza:
16 éves nem kislány? :D:D:D:D
2012. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem miért csesztetitek.

Simán le tud fogyni ennyit, ha akar. Nekem mozgás nélkül sikerült majdnem ennyit egy hónap alatt. Ok, a diétája nem teljesen jó, de ha elhatározza és van kitartása, kis önfegyelemmel meg tudja csinálni.

Csak vigyázz, mert megtartani sem sokkal könnyebb!

2012. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Még biztasd, hogy csessze szét a szervezetét.
2012. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

Csak hogy a zsír kalóriatartalma is tisztázódjon a zsemle-ügy után:


"A zsírok kalória tartalma a legnagyobb,egy gramm zsír 9,3, egy gramm fehérje 4,1, illetve egy gramm szénhidrát 4,1, egy gramm alkohol 7 kcal-t tartalmaz."


[link]


De hülyézd le az orvosokat is nyugodtan.

2012. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Aki szerint a válaszom nem hasznos, azzal közlöm, hogy nekem igenis sikerült április 1. óta lefogynom 14 kilót. És ez tény, akár így van szerinted, akár nem. Nyugodtan nyomhatod, hogy nem hasznos a válasz, akkor is így van.
2012. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Részemről nem azért nyomtam pirosat, mert nem hiszem el azt a 14 kg-ot. Hanem mert rossz volt a módszered, és nem kellene reklámozni.
2012. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy hamar vissza fogod hízni :) Nah meg szép plötyi lehetsz :)
2012. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Én nem is mondok a kérdezőről semmit, szerencsétlen kis butasághalmaz, ha lefogy, legalább kevesebb lesz belőle.

A diétája viszont sz.ar és egészségtelen, de többet ennyi észtől nem is lehet elvárni, ahogy ez kommunikál.

Le lehet fogyni, de vissza fog jönni a kétszerese, a teste plötty lesz és NARANCSBŐRÖS. Ha ezt akarja és lehülyéz mindenkit aki értelmes választ ír ahelyett, hogy a baromsággal teli elképzelését dicsérné, akkor hajrá, csinálja csak. 16 évesen ennél már sokkal intelligensebbnek és értelmesebbnek kéne lennie, én azt hittem hogy 13 éves, őszintén ledöbbentem hogy 16......16 éves ismerőseim sokkal értelmesebbek, ezért lepődtem meg hogy a kérdező is ennyi..

2012. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
És most megkérdezném h az aki mást se tud a válaszaiba írni csak pofázik (hogy a zsömle így a Kcal úgy)akkor én miért álljak hozzá szépen aki balf@asz azzal én is az leszek mert aki értelmesen írt annak írtam privit hogy köszy a kedvességet,De a sok barom,liba,f@szkalap,aki mindenfélét ír hogy " szar a diéta"meg hogy "éhen halni jó lesz".könyörgöm akkor írjanak egy diétát,ami hatásos és ne azt hogy Egészségesen egyél mert azzal nem megyek sokra.... a gyengébbek kedvéért tudom mi az az egészsége táplálkozás csak kéne egy étrend ....aki úgy beszél velem azzal én is úgy fogok...csicskák...(tisztelet a kivételnek). Ja és még valami kezdetnek a 15 perc biciklizés nem kevés mert 12 perc után elkezd égni a zsír....:D ... Ja és igen 16 vok és aki ezt megkérdőjelezte azt meg 5 évesnek nézem mert ilyen szerencsétleneknek miért írjak kulturáltan ha ők se bírnak???
2012. máj. 9. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!