Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a fogyókúrával 10-15kg...

Ezzel a fogyókúrával 10-15kg letudnék adni egy hónap alatt? Vagy mennyit tudnék vele fogyni egy hónap alatt? (lent)

Figyelt kérdés

R:1 zsemle vajjal és párizsival

E (fél 3 kor mert akkor érek haza suliból)2 főtt tojás vagy 2 virsli KENYÉR NÉLKÜL

V:natúr joghurt

6 után nem ennék minden este 15 percet szobabicikliznék 15 percet zumbáznék,50 felülés úgy hogy betekerem magam fóliával.És nem ennék kenyeret,max slim kenyeret de azt is csak délelőtt(csak 62 Kcal).És csak teát vagy mentes vizet innék napi 2 litert.


2012. máj. 7. 15:44
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

1: A slim kenyér nem 62, hanem 42 kcal/szelet.

2: Csak akkor sikerülne, ha alapból 40 kg a felesleged és nem eszel semmit egy hónapig... amúgy nem.

3. 15 perc szobabicikli egy nagy semmi... ahogy az 50 felülés is...

2012. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
szerintem a zsömlét hagyjuk(mert van egy ismerősöm aki ilyen pék fajta és mondta h a zsömlében nem ugyan azok a dolgok vannak benne mint a kenyérben!)
2012. máj. 7. 21:04
 23/59 A kérdező kommentje:
lehet hogy ez a sport kevés de elindulni igen is jó és hidd el hogy fársztó 15 percet végig tekerni,mindenki azt mondja hogy sportoljunk de valahol elkell kezdeni nem indulhatok 2 óránál hogy 2 órát tekerjek már az első napon,de ha sportolok akkor meg keveset. Minden baj ha sportol ha nem. nem mindig ennyit akarok hanem majd folyamatosan emelem az időt.
2012. máj. 7. 21:07
 24/59 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy a vizes zsömlében ugyanazok a dolgok vannak, mint a kenyérben. Nekem is van pék ismerősöm, erről ennyit.
2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
69%

Már bocs, de te akarsz lefogyni egy hónap alatt 15kg-t és nyavajogsz, hogy 15 percet tekerni nehéz mikor én másfél órát letekertem 120 kilósan erőlködés nélkül.

Ha fogyni akarsz akkor ne azokkal veszekedj, akik segíteni akarnának meg akiktől segítséget kértél, hanem mozogjál 15 perc biciklizéssel kb 300kcal-t égetsz el ha nagyon kövér vagy ez semmi de majd mikor már csak 3-4 nap lesz a strandig akkor már letekernél te 3 órát is csak sajna már késő lesz

2012. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Akkor a "pék fajta" ismerősöd szarul végzi a munkáját, mert a zsemle az valóban a kis méretű kenyér. Erről ennyit.

A 15 perc tekerés meg tényleg semmi, el sem indul ennyi idő alatt rendesen a zsírégetés.


Tehát ha tanácsot kértél, íme: ne egyél zsemlét ha fogyni akarsz, és tekerj minimum 40 percet. A felülés meg, ha nem szakszerűen csinálja valaki, csak a derekat és gerincet teszi tönkre, de a hasad marad ugyanolyan.

Ész nélkül nem lehet fogyóba kezdeni, mert rosszabb lesz a végeredmény, mint a kiindulás.

2012. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim válasza:

10-15kg az heti 2,5-3,75kg

SZVSZ sem ezzel, sem más diétával nem lehet ennyit fogyni még egy hatalmas túlsúly esetén sem!

Hány cm és kg vagy amúgy???

Nem lenne elég, ha nem ennyit fogynál, csak a kritikus részeken formálnád magad? (persze diéta + SOKKAL TÖBB SPORT)


Fasírtos példa sztem nem jó, mert a stefánia vagdalt nem fog annyi olajat felvenni, mint a golyós olajban sült :D De amúgy érhető volt a példa, sztem a kérdező is megértette :)

2012. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
A sok baromnak csak annyit hogy az ismerősömet hagyják békén,ja és tudok rendesen felülést csinálni meg azok kedvéért akik nem fogták volna fel folyamatosan emelném az időt paraszt...voltak olyanok akik rendesen is tudtak válaszolni és segítőkészek voltak nem úgy mint egyesek.Lehet hogy segítőkészek csak miért nem lehet rendesen elmagyarázni????? Pl( figyelj szerintem ez rossz ötlet),vagy hogy(tönkre teszi a szervezeted.....stb.)tisztelet a kivételnek
2012. máj. 8. 15:42
 29/59 anonim ***** válasza:
65%
Tanulj meg központozni: emelem az időt, (vessző) paraszt
2012. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Úgy látom bármit mondunk neked, egyik füleden be, a másikon kint. Hidd el sz@rul csinálod az egészet, de csak tedd tönkre magadat, egészségedre.
2012. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!