Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok 160cm es 68 kg...

13 eves vagyok 160cm es 68 kg hogy fogyhatok le tartosan es egeszsegesen?

Figyelt kérdés
es ne a 90 napos fogyokurat javasoljatok
2012. máj. 7. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Sportolj aktívan.
2012. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Lány vagy vagy fiú?

Én lány, és én is egy fogyókúra közepén vagyok. 171 cm vagyok és 71 kg.(Eddig fogytam 4 kg-t,másfél hete csinálom) Körülbelül 60 kg szeretnék lenni.

Én azt csinálom, hogy délelőtt eszek többet, délután már szinte semmit. Reggelire a suliban egy szendvicset, ebédet rendesen, amit anyu csinál. Késődélután (3 után)ha nagyon éhes vagyok,gyümölcsöt vagy valami salátát, esetleg kétszersültet pici vajjal, ha olyan kedvem van kevéske sajttal. 5 óra fele elmegyek biciklizni, vagy egy kicsit kocogni. (Mivel ma nagyon esős napunk van, azt hiszem csak hasazok egy kicsit a haspadunkkal.)

Gőzöm sincs mennyire lesz a végeredmény tartós, sokat lehet hallani hogyha megint elkezdek normálisan enni gyorsan visszahízok, de ez az, hogy nem fogok már ennél többet enni, nem csak azért fogyózok hogy jobban nézzek ki, hanem hogy egészségesebb legyen, szóval a rendszeres sport és a nyúl-étrend marad. :D

2012. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok 154 cm és 42 kg. Mindenki azt mondja hogy vékony vagyok de szerintem nem: Nekem is problémáim vannak a súlyommal. A gyerek szervezet még alakulhat, nem szabad gyermekként fogyókúrázni. Csak várj még és ha felnőttként sem leszel megelégedve magaddal csak akkor kezd el fogyókúrázni. Van olyan ismerősöm(ő mesélte) hogy 8 évesen 50 kg volt és nem csinált semmit csak egészségesen táplálkozott és mire felnőtt lett egy gyönyörű nő lett. most 30 éves és 69 kg. Tényleg ne tegyél semmit még kicsi vagy mint én csak ha felnőtt leszel. Ez genetika még változhatsz.
2012. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Most én is bele kezdtem egy fogyókúrába,nem tudom,hogy mi lesz az eredménye...Szerintem nekem sokkal gázabb a helyzetem én 13 vagyok 150cm és 54kg.Legalább te magas vagy...én meg...kis törpe.
2012. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz és megeszued a spenótot amit anyu eléd tesz akkor semmi psobléma nem lehet.

Csapat játékok ilyenkorban nagyon szórkaoztatóak és áltlaánosan erősítenek, esetleg táncok.

Tényléeg ne koplalj, figyelj az étrendedre legyen tápláló és elégséges mennyiségű, mozgással kombinálva pesdig verhetetlen :-)

2012. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat!!!!
2012. máj. 12. 20:47
 7/7 A kérdező kommentje:
es lany vagyok
2012. máj. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!