Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig koplaltam, de mától...

Ha eddig koplaltam, de mától elhatároztam hogy többet eszek akkor most csak hízni fogok egy csomót zsírban, vagy elsőnek hús is fog majd feljönni?

Figyelt kérdés

mai

reggeli 30dkg zab, joghurt, alma, narancs

ebéd-5pászka, 1 kicsi sültcsirke comb, 2sz sonka, 1 csomag mozzarella light sajt(187kcal), sajtkrém(40kcal)

vacsi 2 tányér májgombócleves(májgombóc, répa, zeller, fehérrépa, karfiol)

8 felé 2 alma


2012. máj. 7. 22:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nem fogyózom

szerontem ez egy teljesen hízós étrend

tartalmaz mindent

jó minőségű ch-t-zab, gyümölcsök,

húst-sült csirke, sonka

tejterméket-sajt, joghurt

meleg zöldséges-husos ételt-máj, zöldségek a levesben

most ebben mi a nem jó?

2012. máj. 21. 22:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Az hogy össze-vissza van a szh, meg a fehérje elosztva, meg hát ebédre sem 20 féle fehérjét kéne enni, hanem egyfélét és normálisat..
2012. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
valamennyit visszafogsz hízni, és nem húsban hanem izomban
2012. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha koplaltál, vissza fogsz hízni, kivéve, ha sok fehérje + sok mozgás kombóval csinálod. Koplalni nem szabad. Ha izmot akarsz, mozogni kell, meg fehérjét enni. A tanulás nem kifogás, még ha kemény a vizsgaidőszakod, se. Van, amit tanulás közben is tudsz (én pl. szeretem a szobabicajt, taposógépet, kézisúlyzókat, de ha felmondod a tananyagot, és visszahallgatod edzés közben, az sem rossz), és a tanulásban is kell szünet, amikor mozoghatsz pl.
2012. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

azért izom egy bizonyos szintig fog feljönni már csak az emelkedett fehérjebevitel miatt is...de ha jól akarsz kinézni ahhaz eddzeni is kell.Mondjuk 40 perc kocogás 2 2naponta és utána még aznap 30 perc intenzív súlyzózás/saját testsúllyal edzés

gy garantáltan jól fogsz kinézni,rendes táplálkozás mellett.

2012. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*2
2012. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!