Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig koplaltam, de mától...

Ha eddig koplaltam, de mától elhatároztam hogy többet eszek akkor most csak hízni fogok egy csomót zsírban, vagy elsőnek hús is fog majd feljönni?

Figyelt kérdés

mai

reggeli 30dkg zab, joghurt, alma, narancs

ebéd-5pászka, 1 kicsi sültcsirke comb, 2sz sonka, 1 csomag mozzarella light sajt(187kcal), sajtkrém(40kcal)

vacsi 2 tányér májgombócleves(májgombóc, répa, zeller, fehérrépa, karfiol)

8 felé 2 alma


2012. máj. 7. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én egy évig koplaltam, most már mindent eszek, ma pl.

tejeskv, pogi

tejszelet

túrós tészta

milka csoki

majrémes-sajtos szendó


meg kb mindig így (kivéve ebéd, mert zömmel normális kaját eszek, sokat (plusz süti utána), uzsira meg ált. gyümi), és eddig alig híztam, pedig 3-4x annyit eszek, mint előtte.

De ha nem mozogsz, akkor hájas leszel, ha mozogsz, úgy izmos.


Én naponta 6-7 órát mozgok, úgyh nem zsírban jön.

2012. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
orvosi értelemben a hús az izom.. Ha nem tornázol,mocorogsz,esélyed sincs rá, hogy az jöjjön fel... butaság,amit csinálsz..:S
2012. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

még ekkora marhaságot, feljön rá a hús:D

sportoljál és akkor felmegy rád a hús nem lesz bajod

2012. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha csak eszel, akkor zsírod lesz. A hús = izom, az meg nem terem magától, csak sporttal, edzéssel. Vagyis ha nem akarsz elhízni, a legjobb ha normálisan étkezel és mellette eleget mozogsz.
2012. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát azért próbálok mozogn is, de most főleg itthon vagyok és tanulok a vizsgáimra

2012. máj. 10. 22:34
 6/16 anonim ***** válasza:

rossz kifogás, csak gondoltam szólok :)


tanulj napi 24helyett csak 23órát és akkor az az egy óra mozgás fel fog frissíteni és sokkal hatékonyabb lesz a 23óra tanulás mint a 24. :)


én ennél sokkal jobb kifogásokat is ki tudok ám találni, csak általában felérem ésszel hogy azzal magamat szopatom meg.

2012. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hús csak mozgással és helyes fehérjedús étrenddel fog feljönni, és elég lassan.

Ez a zabarendszer, amit csinálsz ez csak zsírban való tömegnövelést fog eredményezni.

Komolyan 30 dkg zabot eszel reggel?(ez zabpehely, vagy mi ez?) De akkor is sok!


bocs, de ez egy össze-vissza-sz*ar amit csinálsz.

2012. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
előző vok, és Hús=Izom ..(fog csak mozgással és fehérj...)
2012. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az nem hú hanem izom.. És főleg, ha vizsgára tanulsz nem kéne koplalni.. meg ugy amúgyse...


Reggeli: lassan felszívódó rostos szénhidrát dús ételek.(zabpehely, tk kenyér)

Tízórai: szervetlen tápanyagok(zöldségek), vagy kefir, natúr joghurt, tehát fehérje. ilyenkor már ne egyél szénhidrátot. és külön kiemelem, hogy puffasztott rizst meg ilyen szarokat ne egyél, mert mindenki azt hiszi, hogy az milyen jó, közben annyi benne a kalória mint a csokiban, hülyeség.

Ebéd: fehérje(csirkemell, tofu) kevés szébhidrát(rizs, de krumplit ne egyél) zöldség

Uzsonna: fehérje(túró, fehérjeturmix)

Vacsora:fehérje(túró, fehérjeturmix)

2012. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Már megint egy téveszmés fogyókúrázó. Miért akar mindenki koplalással, éhezéssel fogyni? Miért nem lehet kiegyensúlyozott étrenddel és intenzív sporttal próbálkozni? Túl nagy dolog? Pedig így kellene...
2012. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!