Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek jó arányok? 164 cm 70kg,...

Ezek jó arányok? 164 cm 70kg, mellb. :106, derék75, csípő115?

Figyelt kérdés
55kg is voltam már,de nem tetszett az arcom túl vékony volt. 10kgtól jó volna megszabadulni! De szerintetek?
2009. jún. 26. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legalább 10 kg feleseleged van. Az alakodnak is kellene egy kis fogyás és sok torna.
2009. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen fogyj!
2009. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hari, de én is ilyen magas vagyok, és 53 kg. Jó, nekem mindenki azt mondja, picike még jöhetne rám, de csak pici. Javaslok neked futást, napi fél órát. Sokan javasolják a futást ( itt is) , de igazuk van. Napi fél óra lassú futás csodákra képes.
2009. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én 176cm magas vagyok és kb. annyi kg, mint te. Szerinte mis meg kellene próbálkoznod a fogyással. Mivel írtad, hogy voltál már lényegesen könnyebb is, szerintem azonban fontos, hogy életmódváltással is járjon az edzés. Nálam is csak úgy röpködtek az 5- 10 kgok. A rendszeres, intenzív mozgás és az étrend megváltoztatása együtt hatásos csak. És persze rengeteg önuralom.

Kitartást és sok szerencsét kívánok.

2009. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
165 cm vagyok, és sajna 58 kg. nemrég hagytam abba a szoptatást, már 7 kg lement. nekem 53-55 volt az ideális, mikor jól éreztem magam. szerintem is fogynod kell.
2009. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!