Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért megy a hasam ha zsíros...

Miért megy a hasam ha zsíros ételt eszek? Jártál már te is így hasonlóképpen?

Figyelt kérdés

Pár órával ezelőtt ettem paprikáscsirkét (2 combot a bőre nélkül+ egy adag durumtésztát), de azóta csak a wc-t járom... Miért van ez?

3 hónapja fogyókúrázom, de ha zsíros ételt eszek pár "perc" és jön is ki.. :S Adjatok vmi tanácsot! Köszönöm előre is! 20/ l.



2012. máj. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár perc alatt nem jöhet ki, mert akkor úgy jönne ahogy bement. Akkor az nem az.


Amúgy a zsír nagy mennyiségben meghajt, mert annyit nem tudsz megemészteni. Kisebb mennyiségű már azokat is meghajtja, akiknek epe problémájuk van, esetleg kivették az epehólyagját.


Én is jártam már úgy, hogy túl sok olajos rántással csináltam a főzit, délben megettem és délután már mentem is a toalettre.


Ha nem bírod, ne egyél zsíros kajákat. Ez a tanácsom.

2012. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen, velem is előfordul.


Ha sokáig nem eszek zsíros, kicsit megtermelőbb ételt, akkor meghajt.

2012. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*megterhelőbb
2012. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!