Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a hasfalamon ami...

Dready9226 kérdése:

Mi lehet a hasfalamon ami zsírnak tűnik? Teljes mértékben olyan, mintha az lenne és eléggé nagy mennyiség, viszont több zsírszázalék mérésen is 10% alatt van a zsírom, a testemen sehol máshol nincs semmi zsír.

Figyelt kérdés
Diétáztam már sokat, folyamatosan edzek, sportolok több éve, de semmit nem változik a hasam. Már minden fogyasztószert is kipróbáltam ( köztük tiltólistásat is) de semmi. Mi lehet a gond? Amúgy egy 20 éves fiatal srác vagyok, aki a Testnevelési karra jár...

2012. máj. 22. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 10% alatt van a zsirszázalékod, akkor hogy akarsz fogyni? Mégis hogy tudnál még ebből is fogyni?:)

Van a testben izom, kötőszövet és bőr. Ezek vannak a hasadon minden bizonnyal. A has tartalma is lehet, mint bél, hasnyálmirigy...:)

2012. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amugy a verkeped jo? NEm vagy cukorbeteg?
2012. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez a zsírszövet az izom fölött van. Amúgy a izomtömegszázalékom is 46.5-47% között volt...
2012. máj. 23. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Irreálisak ezek a számok, a meztelen görög szobrok mutatnak 15%-os zsírszázalékú férfiakat, 10 %-kkal kizárt, hogy zsír legyen bárhol, mondom, az kötőszövet és bőr.:) Vagy ha cukorbeteg vagy, és oda szúrod az inzulint, akkor lehet ott külön valami.:)
2012. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Akk ezek sznt pl Ryan Reynolds nem is ember 3%-os testzsírral?:)

2012. máj. 23. 23:13
 6/7 thewhiteman válasza:

tuti nem 3%, testépítő versenyzőknem nem 3,pedig ha valaki szálkás akkor azok ők... [link]

tudom most jön a duma, hogy dehát ő szteroidozik meg porozik, de előtte inkább olvass utána a dolgoknak.

amőgy jobban jársz ha a tükröt nézed és nem ezeket a százalékokat

2012. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy nem lehet élő ember 3%-kkal!:) 10% alatt már egészségi károsodás is lehet, anyagcserezavar, stb. A zsírsejteknek fontos szerepük van az izomműködésben és minden másban. Pl. a vitaminok közül is sok zsiradékban oldódik, ezért kell enni zsírt is.
2012. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!