Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, pedig 2...

Miért nem fogyok, pedig 2 naponta futópadozok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy 4napi forgós/csak fehérje, csak keményitő, csak szénhidrát és csak gyümölcs/ és 6 hét alatt leadtam 7 kilót. Miközben 2 naponta futópadoztam is.

Már nem birtam tovább és normális, de csökkentett adagos étkezésre tértem át, miközben 2 naponta 12-es emelkedővel

1300kalóriát égettem el.

És láss "csodát", megáűlltam egy helyben. Pedig még 3-4 kilót le kellene adnom, főleg a pocimból.

Mit javasoltok? Ha gépet is, akkor egy nagyon hatékony pocifogyasztót kérnék.



2012. máj. 23. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
az 1300 kaloria elegetesehez 2-3orat kellene nyomnod...ketlem hogy az teyleg 1300 lenne, lehet ez a gond.
2012. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rebook gépem van, 12-es emelkedőre, 9,5km/ó-ra beállitva és 1ó20 percig futok/ami tulzás, inkább gyorsan gyalogolok/ és a kalóriakijelző egyszer végigmegy/ami ugye 1000 és még utána 300-ig megy.
2012. máj. 23. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:

A súlyodat meg kell adni a gépnek? Anélkül nem lehet még hozzávetőlegesen se lehet kalóriát számolni, mert nem mindegy mennyi súlyt cipelsz.

Egyébként minden fogyúkúrában vannak vannak ilyen megtorpanások, nem kell megijedni, ha tudod tartani, amit eddig csináltál.

2012. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A sulyom/85/ és a magasságom /175/ be van táplálva és le van mentve.

Mondják, hogy a hasizomerősitő se fogyaszt, hanem csak erősiti a hasizmot, de felette ott marad a zsirréteg. Akkor me minek vegyek, ha helyi zsirégetés nem létezik?

Eddig a drága futópadomban biztam.

2012. máj. 23. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nagyjából megbízhatsz a kijelzett kalóriában.

A hasizomerősítő sem a hasról fogyaszt, csak a hasat erősíti, nincs olyan hogy helyi fogyás. A futópad nagyon jó. Viszont erősen csökkenteném a gyorsan felszívódó szénhidrátbevitelt (cukor, kenyér, tészta), attól megindulhat újra a fogyásod és még éhes se leszel.

2012. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha van a házba konnektor akkor érdemes bekapcsolni a futópadot. Ha nincs konnektor, ne ess pánikba mert ha olyan környéken laksz ahol gonosz kutyák ólálkodnak a házad környékén akkor megütötted a főnyereményt! Fogj egy fél tehéncombot és menj a kutyák elé miközbe a kezedbe van a comb és ordibáld hogy nem vagyok őrült!! Jó hangosan ;) garantált fogyás.
2012. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

He, he... A humorhoz és gyakorlásához születni kell.

Szüless ujra....

Szürkeállomány cserével...

2012. máj. 27. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!