Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 15 kiló?

Klera kérdése:

3 hónap alatt 15 kiló?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 65 kiló, és kb 50 kilóra szeretnék fogyni, ez kivitelezhető 3 hónap alatt(nyár)? Milyen diétát/étrendet/mozgásformát ajánlotok? (Két éve anorexiával küzdöttem, pszichológus segítségével sikerült kilépnem belőle, azóta sikerült felszedni ezt a 15 kilót, de ez már sok, nagyon sok. Meg is látszik. Eddig félelemből nem mertem belefogni, hátha visszacsúszom, de mostmár kapom sajnos a megjegyzéseket, h meghíztam, hány kiló vagyok/nem nehéz mögöttem elbújni...mégsem akarok visszacsúszni a betegségbe. Mit tegyek?)

2012. máj. 24. 21:16
 1/6 anonim válasza:
Heti 3/4 60perces edzés teljesen egészséges.És még fogyaszt is és izmosít. Nem tudom, hogy merre fele laksz, de a közeledben biztos van fitnesz centrum. Például a hot-iron edzés is nagyon jó, ott súlyokat kell emelni ez izmosít szálkásít és fogyaszt is, de ha nem szeretnél súlyokat emelgetni, amit teljesen megértek, akkor ott van a kangoojump is. Itt ilyen rugós cipőkkel kell ugrálni, vagy a spinning. Az különböző helyzetekben való kerékpározás, de több félére is rákereshetsz a neten.:)Az életmódot szerintem nem kell megváltoztatni, max ne nagyon egyél kenyeret.;) Szorítok a sikeredhez.
2012. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, mindenképpen kifogom próbálni, amiket mondtál! Komolyan fogyhatok, ha simán kenyeret/édességet nem eszem + emellett sportolok? Diéta nem szükséges?
2012. máj. 24. 21:58
 3/6 anonim válasza:
Igen le lehet így fogyni, de ne siettesd a dolgot. Nem kell annak a 15 kg-nak annyira gyorsan lemennie. Ha már valamennyi lemegy az is látszik és majd szép lassacskán leolvad a többi is. nekem a zumba vált be de nagyon. Én is kb annyit szeretnék még fogyni mint Te, de én ennek nem 3 hónapot adtam. Ne siettesd és sikerülni fog és gond sem lesz!
2012. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0,5 kg/hét az ideális tempó megfelelő táplálkozással és edzéssel.
2012. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem megy le sajnos, nekem 3 hónap alatt 10 ment le (amúgy szintén 65 kg voltam) és bár eredetileg 55 kg szerettem volna lenni, most, hogy elértem, már megint nem tetszik, szóval én is az 50-re hajtok. de ez a néhány utolsó kg valami iszonyatosan nehezen megy le. az elején még simán megvan hogy 1 hét-1kg, de így a végére fél kg se megy le egy héten. borzasztó. 3
2012. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást, sokat segítettetek! :)
2012. máj. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!