Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány hónap alatt mennyi kilót...

Hány hónap alatt mennyi kilót fogytatok és hogyan?

Figyelt kérdés
Mennyi voltál és most mekkora a súlyod?
2012. máj. 28. 22:21
 1/5 anonim válasza:
A helyzet az, hogy én fogyókúra nélkül fogytam. Bár így 7 hónap alatt 7 kilót (ez az átlaghoz képest nagyon lassú). Szereztem magamnak egy fiút, akivel elmentem túrázni (több órás túra) és nem otthon ültem a 4 fal között. Én olyan ember vagyok, aki unalmában is eszik, de így tulajdonképpen evés helyett mozogtam. Főtt ételt ettem, és nagyon kevés kenyeret. (Abból is Bakonyi barnát). Nagyon lelkiismeretes ember vagyok és szeretek másokra gondolni, így ami csokit/édességet kaptam ajándékba, mind megtartottam, és ha vendégeket fogadtam, megkínáltam vele, így nem az én pocakomra ragadt a sok felesleg. Én észre sem vettem, hogy fogytam, csak a párom mondta, hogy az "úszógumimat" már nem tudja marékra fogni, és a hasamat se markolászni. Ekkor ráálltam a mérlegre és lám, 7 kilót fogytam tudtom nélkül. Ha gyors fogyást szeretnél, nézz interneten fogyókúrás étrendet, vagy kérj dietetikustól tanácsot. Sok sikert!
2012. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sargakapszula.hu és heti 1 kg, egy folyamat volt, nagyon dagadt tini voltam, 16 évesen kezdtem el konditerembe járni,ez kisebb nagyobb kihagyásokkal a mai napig tart.Mellette belekóstoltam a küzdősportok, valamint a funkcionális edzés világába is, valamint alkalomszerűen, foci,ping-pong, box, vagy ami éppen jön.3 arányszám van amit ha betartanának az emberek, jól néznének ki. A kaja olyan 50 % ot tesz ki, sárga kapszulába leírva h mit is takar, az edzés az lehet lényegében bármi az 30 %, emellett pedig 20% a pihenés,(a minden nap futók soha nem érnek el semmit, vagy legalábbis érdemben nem.) Kitartás kell, meg épp eszű hozzáállás, nem csodaszereket, meg idióta csodamódszereket kell keresni, a "spanyol viaszt" már ismerik egy ideje.
2012. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Január óta 16 kiló ment le kalória és szénhidrát számolással.Havonta 1 hét mindig bűnözéssel telik és nagy kajálásokkal.Ha folyamatosan csinálnám akkor már biztos több mint 20 kilónál tartanék mínuszba.
2012. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 kiló 5 hónap alatt szülés után, most pedig 2 hónap alatt 10 kiló.


Semmi extrára nem kell gondolni: nem zabáltam. csak párnaponta ettem cukros kaját, téliszalámi és péksüti helyett csirkesonka vagy gyümölcs volt a reggelim és vacsorám, ebédre rendesen ettem mindent, és minden nap mozogtam, ITTHON, lábemelés, farizom, guggolás, felülés, stb.

2012. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-8,5 kg, kalóriaszámolással + cukor,liszt,zsír teljes kiiktatásával.
2012. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!