Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki 2 hét...

Fogyott már valaki 2 hét alatt 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor milyen módszerrel? Jó, tudom, hogy ennyi idő kevés 10 kg-hoz, de drasztikus fogyás is létezik, és erre lennék kíváncsi, hogy valakinek sikerült-e 2 hét alatt ez a 10 kg kemény diétával...

2012. máj. 30. 20:42
1 2
 11/13 Dominiq Toretto ***** válasza:
Félreértések elkerülése végett,a"3.héten -9kg. " ezalatt a kezdéstől eltelt 15.napot értem. tehát a 3.megkezdett hét első napját. :)
2015. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
92%
Igen en fogytam 11 kg-t 2 het alatt! Es mindez ugy sikerult hogy, nem ettem eggyaltalan kenyeret (kenyerpusztito vagyok), es csak zoldsegeket es csirkemellet, tojasfeherjet megfozve, abbol 4 et minden tkezeskor es minden nap kemeny melo a forrosagban szinte omlott rolam a viz, szabalyosan folyt (izzadtsag) reggel 6-tol delutan 5 ig aztan itthol elkeztem a gyurast munka utan ,persze volt edzestervem. sok vizet meg ittam es majdnem mindent fozve ettem, es meg valami minden 2 het vegen aki dietazik egyen minnel zsirosabbat hust,akarmnit ,mert ha nem a szervezeted megszokja a dietas kajakat es nehezen fogysz ! nekem sikerult ajanlom a vitqaminokat mikor izzadsz egy csomo asvanyi anyag s vitamin urul a szervezetedbol ..szoval citromos viz es vgyetek vitaminokat ! 93-rol lefogytam 81 re, 2 het alatt , sajnos vissza hiztam most 100 vagyok de edzttem es novelem az izomtomeget... szoval formas vagyok es nem kover .sok sikert ha tobb infora van szugsegetek irjatok privibe 18/F
2017. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szilva31 válasza:
nekem is sikerült 6 hónap alatt 30kg viszont nagyon nehezen,sok mozgas es koplalas mellett inkabba saláták és a levesek mentek (üres) levesek ami mellett azt értem hogy zöldség vagy semmi nélkül leves semmi cukor liszt napi 20 perc torna de sikerült nagyon boldog voltam :) aztán jött a terhesség így vissza híztam...
febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!