Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra kezdőknek. Mit kéne...

Fogyókúra kezdőknek. Mit kéne tennem, hogy egészségesen leadjak és a kívánosságom is legyőzzem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 157cm magas 53kg-mos és én őszintén nem vagyok kibékülve az alakommal. Olyan körte alakú vagyok, hasammal semmi baj viszont a hátsom igen széles. Mit tanácsoltok, hogyan kéne étkeznem? Nézegettem a 90 napos diétát, de bevallom őszintén nekem nem tetszik. Nem látom valami egészségesnek. Még fejlődésben vagyok és egyszerűen csak 3-4 kg akarok leadni, és figyelni az étkezésre. Valami jó tippek, hogy mit és hogyan csináljak? Elég édesszájú vagyok és sokszor kívánom a csokit meg a cukrot. Erről hogyan kéne leszoktassam magam? Ha nagyon kívánom mit tegyek? Olyankor az ember nem gondolkozik az alakján hanem megeszi. Utána én nagyon megbánom mindíg viszont kihányni egyáltalán nem akarok. Van elég eszem, hogy ne tegyem és semmit se enni se akarok. Miből mennyit kéne ennem a mozgás mellet? Előre is közsi a segítséget.
2012. ápr. 17. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

figyi elég hogyha kerülöd a nagyon zsíros, cukros, lisztes ételeket, szóval hagyd a csokikat, cukorkákat, péksütik és pogácsákat, ropit, kekszet stb

egyél reggel zabpelyhet túróval/jogrhuttal/tejjel ebbe tehetsz pár szem mogyit, diót vagy mazsolát így édesebb lesz, meg mellé valamilyen gyümölcs, natur kakaópor, kókuszreszelék, fahéj stb

vagy teljes őrlésű péktermék, zöldség sovány sajtokkal, sonkával, tojással, túróval stb

ebdére több zöldséges ételt, párolt husik, halak

édességnek túró/joghurt gyümölcs/mézzel

pár szem korpás keksz mézzel/joghruttal

gyümölcsök

pár marék mag

2 kocka magas kakaótartalmú étcsoki

kakaó

túrókrém

gyümölcssaláta

puding

1-1túrórudi

2012. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!