Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyhogy fogytam?

Hogyhogy fogytam?

Figyelt kérdés
Persze ennek csak örülök, de ha azt nézem, hogy az egész május végigettem (szó szerint értsétek)és semmi torna nem volt, még csak biciklizni sem voltam, akkor ez hogyan lehetséges? Direkt nem is méretkőztem, mert nem akartam felidegesíteni magamat. Errefel a derekam 4 cm-rel "karcsúbb" és a mérleg is 1-kg-mal kevesebbet mutat. Miért?
2012. jún. 3. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt senki meg nem mondja. Valószínű a kaja. Mit ettél? Az hogy eszel, nem baj, úgy lehet fogyni, nem pedig táplálékmegvonással. Egy egészséges szálkásító diéta több ételt jelent, mint egy átlagember napi étkezése, csak ezt nem igazán akarja felfogni itt senki. Valószínű sikerült jó arányokat eltalálnod öntudatlanul. Vagy beteg vagy, ez a rosszabbik verzió.
2012. jún. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Csupa csupa finom dolgokat ettem, telis teli cukorral és szénhidráttal. A kislányom már 9 hónapos és már nem szopik, márciusban döntöttem el, hogy visszafogyok az eredeti állapotba, vagy még alább is adnám. 7 kg le is ment 2 hónap alatt. De jött a május, itt volt aztán ballagástól kezdve, lagzin keresztül, szülinapokon át minden. Én meg úgy voltam vele, hogy ha lúd legyen kövér és volt, hogy még este 9-kor is ettem finom puha kenyeret. Ennyi a májusi történet, csak nagyon meglepődtem, hogy kevesebb vagyok. Mi lett volna ha még tornázok is...
2012. jún. 3. 06:20
 3/3 anonim ***** válasza:

szoptzatás után vagy, alakul vissza a hormonrendszered.

azért ha így megy tovább a pajzsmirigyed nézesd meg,ilyenkor az is megbolondulhat

2012. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!