Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy fogyni hogy...

Lehetséges úgy fogyni hogy nem tudok teljesen kizárni dolgokat (pl kenyeret, húsokat, tésztát) csak kevesebbet enni belőlük? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Le akarok adni 5 kg-ot. Nem vagyok kövér, a súlyom is normális és lehet 3 után már csinosnak látom magam és abbahagyom, de most az a fránya tükör nem ezt mutatja hogy ez a súly jó. Tornázom itthon, ha dolgozom végig állok vagy sétálgatok (diákmunka), kerékpárral és gyalog megyek egyetemre, szóval nem csak ülök, fel a buszra, 3 méter séta és otthon is vagyok. Csak 5-en vagyunk a családban, ráadásul van egy növőfélben lévő öcsém valamint rossz anyagi hátterem, ami miatt nem mondhatom azt, hogy én ezt nem eszem meg, mert hizlal, max kevesebbet ehetek belőle. Szerintetek így is le tudom adni azt a legalább 3 kg-ot? Amúgy egészségesen étkezem, mostanság egyre több zöldséget eszem de szerintem lehet ez kevés lesz. Sikerült már valakinek hasonló körülmények között lefogynia? Itt mindenütt a csirkemellet és a salátát olvasom, de nekem nem telik napi szinten, sőt még heti szinten se csirkemellre. Meg akkor ugye már mindjárt 5 főnek kéne. Sertéshús van itthon és slussz. :( Ez baj? Futni nem merek, mert egyszer megkergetett egy kutya, a szomszéd utcában meg mutogatós bácsi lakik és olykor előkerül a környékünkre is. Így ezt hanyagolnám. Előre is köszönöm a válaszokat!

20l


2012. jún. 4. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, csak akkor többet kell mozognod!


Amúgy ha mozogsz, ha pörgeted magad, nem lesz annyira étvágyad sem!


Szerintem kezdj rendszeres sportolásba.

2012. jún. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, kevesebb adagot és mellette sok sporttal :)
2012. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Engem lehurrogtak hogy nem lehet így lefogyni csak diétás kajával blablabla...De barátnőm 15 kilót fogyott le! 15-öt!Úgyhogy szerintem lehetséges, én is így vagyok vele, ötöt szeretnék kevesebb kaja de szinte ugyanaz 8 max reggelit tudom ugye változtatni).
2012. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat! Az esti tornák elegek ehhez? Kb fél-másfél óra szokott lenni bár sajnos nem minden nap. Ha másnap dolgozom vagy vizsgázom akkor kimarad mert a munka miatt mindig érzem egyes izomcsoportjaimat:P Vagy ez így kevés? Tudom hogy futni és biciklizni lenne a legjobb de futni nem merek és most még biciklizni sincs időm. Szerintetek így is sikerülhet?
2012. jún. 4. 13:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gondolom millió meg egy ehhez hasonló kérdés volt már, de most úgy elkeseredtem magam miatt :(
2012. jún. 4. 13:33
 6/6 mpecsa válasza:

Ne keseredj el !


Magam ugyan nem akartam soha leadni egyetlen kilót sem, de mindig rendszeresen futottam.

Az étrenden nekem is hasonló volt, ráadásul ugyanabból az okból mint Neked, így maximálisan átérzem a helyzetedet.

Kár, hogy negatív tapasztalatod van a futásról, de biztos, hogy az a kutya még mindig ott ólálkodik ?

A mutogatós bácsira pedig a rendőrség a megoldás !

De ha mindenáron kerülni akarod a futást, akkor az otthoni helyben futás is megoldás lehet !

A kérdésben feltett étrenddel semmi gond, le fog menni a három kiló a sport mellett !

2012. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!