Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napja fogyózok. Lement...

5 napja fogyózok. Lement 1,5-2 kg. Szerintetek ez jó? 1-2 hónapig, ha ezt ugyanígy folytatom lehetséges, hogy le tudok majd adni 8-10 kg-t?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 09:31
 1/8 anonim válasza:
ha ilyen hirtelen megindult a fogyás, akkor a szervezetedben eddig megkötött víz távozik egyelőre, ami kb. 1 hét után le fog állni. akkor se add fel, ne keseredj el, az igazi fogyás csak másfél, két hónap után indul meg.
2012. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy végig így fog menni:)

2 hónap alatt leadhatsz 8 kilót, de elég kemény lesz.

2012. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze,tudom,hogy meg kell küzdenem érte.

Futok heti 5x,mellette diétázok.

2 hónap alatt sikerülne 8 kg még annak nagyon tudnék örülni.:)

2012. jún. 4. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyiből... mert 100-ból könnyeben megy le mint 65-ből
2012. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
62 kg vagyok most.164 cm vagyok.
2012. jún. 4. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem picit soknak tünik ez a 2 kg, de elöször ugyis csak víz távozik a szervezetből. Ha tovább is ilyen gyors a fogyás akkor változtatni kéne az étrenden mert a heti 1 kg a normális :)
2012. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne mellesleg a súlyunk -+3kg közt változik mindig,kajától és bevitt folyadéktól (meg szartól) függöen.. ugyhogy ez nem zsirból ment .(höhö xd)
2012. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jóóó,akkor nem zsírból ment le,de a többi abból fog.Én nem szoktam senkinek se rosszindulatúan írni és ezt várnám el a többi embertől is bármennyire is megeröltető ez másoknak..gondolkozz el ezen.Miért kell másnak kedvét és a kitartását elvenni a legelején?
2012. jún. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!