Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni 9 kg, a nyár alatt. A 3 hónap alatt nincs mindig időm, tornázni szoktam, a röplabda meg így nyáron nincs. Búvárkodni fogok majd egyszer... így szeretném leadni, azt a felesleget, és amúgy is az osztálytársaim se csúfolnának folyamatosan. Tudnátok adni valamilyen tanácsot amivel, könnyebben lefogyhatnék? Legyen az sport, vagy esetleg valami diéta, nagyon megköszönném. És még egy kérdés 3 hónap alatt mennyit lehet max. leadni? Ja, és 14 éves 167 cm és 59 kg-os lány vagyok.

2012. jún. 4. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hét alatt 0,5-1 kg fogyás egészséges.

3 hónap => 12 hét => 12 kg.

Az elején több is lemehet, mint 1 kg/hét, mert béltartalom + vízveszteség lesz.


Futás a leghasznosabb szerintem. Jó még: ellipszis tréner, bicikli, bármilyen sport ahol sokat futsz, kosár, tenisz, foci stb.


Egyél sok zöldséget gyümit fehérjét.

Fehérjeforrásként: tojásfehérje főzve, sovány túró, kefir, natúr joghurt, sovány felvágott (szalámi ilyesmi kizárva) sovány párolt husi, hal csmell, pulykamell, sovány sajtok.

Ch: barnarizs, durumtészta, tk/rozsos kenyér, korpás kifli, magos zsömle, köles, hajdina, krumplit főzve edd! Lencse is jó fehérje+ch forrás.


Olívaolajat használj.

Kerüld: vaj, margarin, zsíros sajtok, szalonna, zsíros húsok, cukor, hamburger, gyorséttermi kaják, fehér lisztes dolgok: péksüti, pizza, tésztafélék, sültkrumpli szóval érted:D

2012. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2012. jún. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!