Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit (t) egyek, ha képtelen...

Mit (t) egyek, ha képtelen vagyok reggelizni?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam reggel enni, még gyerekként sem. Néha van, hogy korog a gyomrom, de a szám egyszerűen nem kívánja, aztán hamar el is múlik az éhségem. Nem tudom megmagyarázni, valahogy taszít, hogy "száraz", vagy mi. Ez viszont nem egészséges, tudom. Fogalmam sincs, hogyan oldjam meg így a délelőtti "energiaellátást". Reggel iszom egy kávét, aztán zöld teával elvagyok ebédig (ami van, hogy délután kettőkor esedékes).
2012. jún. 6. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ne reggelizz. :)

Ha nincs szükséged rá, akkor nehogy magadba erőltesd.

2012. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
akkor ne száraz ételeket egyél, hanem valamit, ami csúszik. Pl: turmixolj össze gyümölcsöket
2012. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van egy olyan elmélet, hogy 12-ig a szervezet méregtelenít és ezért nem éhes a szervezet. Ilyenkor gyümölcsöt szokás enni ami jobban segít a méregtelenitésben. Ha te reggel eszel akkor az meggátolja a szervezet méregtelenítését mert a bejövő étellel lesz elfoglalva. így az ember hízik....
2012. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!