Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsokat, hogyan...

Adnátok tanácsokat, hogyan lehet megvalósitani a heti 1-1,5 kiló minuszt?

Figyelt kérdés

36 éves, 170 cm magas, 102 kiló nő vagyok két szülés után. 80-ra akarok lefogyni. Nem szabok határidőt, hogy mikorra érjem ezt el.

Elkezdtem már a mozgást. 3 hete heti 4-szer 60 percet szobabiciklizek + utánna 20 perc Réka DVD.

Ha a kajában annyit változtatok, hogy szénhidrát csak reggel, majd utánna sok gyümölcs, zöldség, fehérje, hús lesz a menü, azzal eredményes leszek? Nem akarok semmilyen fogyókúrába fogni. Olyan rendszert szeretnék, amit mindig, mindenhol csinálhatok és mégis egészséges és le tudok mellette fogyni.

Minden tanácsnak nagyon fogok örülni.


2009. júl. 2. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a gyümi helytt is inkább zöldséget egyél. Tehát a gyümit ne. Viszont az aerob edzést minden nap lehet/kell. :)
2009. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted a 60 perc szobabiciklizés utáni 20 percet máskorra időzítsd szerintem, tehát más napszakban, ne közvetlen utána, egyszerre az a 60 perc megteszi. Valamint, ha van energiád mehet 5-6szor is a szobabicikli, akár 7-szer. Ha jól kiszámoltad a kaját, akkor az is jó lehet, gyümölcsöt, ha akarsz inkább reggel egyél.
2009. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sok gyümölccsel az a gond, hogy marhára hízlal, de egészséges, meg tele van vitaminokkal, meg segíti az emésztést, meg minden, csak ha fogyni akarsz, akkor bánj csínján velük.
2009. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom a tanácsokat.
2009. júl. 2. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ehetsz gyümölcsöket is bátran, igaz hogy tartalmaznak némi gyümölcscukrot, de annyira szüksége van a szervezetednek és lényegesen jobban jársz velük, mintha finomitott cukrot ennél.

Ha a leírtak szerint étkezel és rendszeresen mozogsz is mellette, biztos, hogy sikerül lefogynod. Sok sikert! :)

2009. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!