Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ha betartom ezt a Norbi...

Hogy ha betartom ezt a Norbi update kodos kajálást plusz mozgok minden nap fél órát, így fogyhatok? Ha igen akkor mennyit? (17/L 162/56)

Figyelt kérdés

[link]


erre gondoltam.(menj lejjebb)


2009. júl. 2. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A mozgástól fogyhatsz a Norbi mágiától önmagában nem és még egy jót sem ehetsz. Szerintem nézz körül a neten más étkezések után. Ezen az oldalon ebben a témában sok mindent megtalálsz www.body.builder.hu

Ne fecséreld az időd Norbert gazdagítására.

28/F Jas ezt úgy mondom, hogy majd 30 kg-t fogytam már, a Norbival meg nullát

2009. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te hogy fogtál 30kg? és mennyi idő alatt?
2009. júl. 2. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
én 10et fogytam 3 hónap alatt. Norbival egy lakótársam próbálkozott, de én azt vettem észre hogy csak egyre kerekebb lett:D egyébként is egy hülye az a Norbi meg a Réka is, hagyd a fenébe őket...:D
2009. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sport, személy szerint bicikli és szoba bicikli minimum 40 perc egy nap, de inkább 1 óra volt. Az étkezésről az az oldal sokat ír amit előbb megadtam. Nagyjából annyit, hogy ettem mindent majdnem, de odafigyeltem a minőségre.Fél év alatt ment le ne akarj gyors eredményt mert visszajön. Kitartás és tényleg olvass el minél többet arról az oldalról nekem is sokat segített.
2009. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha nemjó.. akkor azt írjátok le, hogy sikerült lefogyni! :)
2009. júl. 2. 23:14
 6/9 A kérdező kommentje:
okés. köszii:D:D
2009. júl. 2. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem lévő is írta... odafigyeltem mit eszem. Sosem éheztem, így én magamon nem is vettem észre hogy lefogytam, csak azt hogy jobban érzem magam. Körülöttemlévők mondták hogy jé, milyen jól nézel ki, mennyire lefogytál. Napi 3x eszem, kb ugyanabban az időpontban (reggel 8-9, délután 1, este 7-8). Sok zöldség és gyümölcs.
2009. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
reggel meg délben miket ettél?
2009. júl. 2. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
reggel általában egy szelet kenyeret, vagy fél zsömlét valami sajtfélével, kis vajjal, és zöldséggel. délben főttkaját, sűrű levest, vagy főzeléket, párolt zöldséget egy kis sülthússal. azóta már nem eszem húst. mindig csak egyfélét eszem. gyümölcsöt meg valamelyik étkezéshez, általában ebédre vagy vacsira...
2009. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!