Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Visszajott kiloktol, mas...

Visszajott kiloktol, mas idobeosztasban hogyan tudnek megszabadulni?

Figyelt kérdés
Probalok a lenyegre toroen fogalmazni! :) Szoval tavaly sikerult megszabadulnom kb. 20 kilotol. "Konnyu" volt megszerveznem reggel 6-2-ig dolgoztam, beosztottam az etkezeseket, este mar semmi kaja es meg sportolasra is volt igy idom. Telen kicsit ellustultam igy felszaladt ram 2-3 kilo. Aztan februar elejen uj munkahlyem lett (vendeglatas), ahol osszevissza dolgozom. 10-4-ig szunet nelkul, aztan masnap 11-11:30-ig stb. Azota feljott ram tobb mint 10 kilo. Tenyleg segitseget kernek mit lehetne tennem? Sportra most nincs idom, ha negykor vegzem, akkor is 7 korul erek haza hullafaradtan. De ugye a legrosszabb, hogy nincs rendszer az eletemben, ami eddig megvolt. Ha 10-4-ig vagyok, akkor nincs szunetem, de ha este 11-ig akkor is vagy 3 vagy 4 orakor van a szunet. Egyszeruen ebedido mint olyan nem letezik. Tavaly ugye 4 korul ettem utoljara, nemhogy akkor eloszor. Mult heten pl du 1-re kellett mennem es elotte nem ettem, mert aludtam (nagyon faradt voltam) aztan ejfel utan hazaertem es akkor ettem eloszor, mert azert kaja nelkul meg nem lehet. Ugyhogy kene talalnom valami megoldast, de sajnos segitseg nelkul nem megy! Mit kene ennem igy es mikor? Sport? Mas hogyan oldotta meg? Elore is koszi a valaszokat!

#munka #fogyás # időbeosztás # plusz kilók
2012. jún. 10. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
De jó kérdés, végre valaki nem kifogást, hanem megoldást keres! :) Írd le miket eszel, hányszor egy nap, először az étkezésed kell rendberakni. A lényeg, hogy napi kb 5 étkezésed meglegyen jó minőségben és megfelelő tápanyagösszetételben. A sportot bármikor űzheted, akár futás, akár otthoni torna keretében, ez mobilabb.
2012. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!