Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a túlsúlyo...

Létezik olyan, hogy a túlsúlyom miatt nincs menstruációm?

Figyelt kérdés
Fél év alatt csak 1x jött meg... nem lehetek terhes és nagy súlyfeleslegem van. (60-70 kg)
2012. jún. 11. 02:17
 1/4 anonim válasza:

Ha durván túlsúlyos vagy akkor lehet.

Mennyi vagy?

2012. jún. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
130 kg körül...
2012. jún. 11. 02:32
 3/4 anonim válasza:

Akkor nagyon valószínű h ez közre játszik! Vagy akár ez is lehet az oka.

Természetesen látatlanban nem tudom biztosra megmondani.

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz és légy biztos abban miért marad ki. Valamint kezdj el sportolni de gyorsan és étrendet változtatni mert ez később csak még nagyobb bajokhoz vezethet...!!

2012. jún. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, letezik, en "csak" 100 kg voltam, amikor elmentem orvoshoz, mert masodik honapja nem jött meg, az orvos annyit mondott, hogy "fogyjon le es minden rendben lesz". Igaza volt. Bar akkor baromira meg voltam sertödve, hogy meg sem vizsgalt, hanem egyböl biztosan a tulsuly miatt van. Hozzateszem, ezt most is felelötlensegnek tartom, igaza volt, de mi lett volna, ha mas gondom van... Mindegy, a lenyeg, hogy menj el orvoshoz mindenkepp, de a tulsulynak köze van hozza.
2012. jún. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!