Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai étrendemhez mit szóltok? :S

A mai étrendemhez mit szóltok? :S

Figyelt kérdés

Már fogyókúrázom egy ideje, több mint 4 kg-t le is adtam, de ma valahogy úgy érzem ez az étrend nem lett valami jó. Vagy mégse? Jó ez így?


Reggeli: 1db rozskifli + 1db virsli (+ kávé 2 tk cukorral)

Tízórai: Győri édes Jóreggelt (2 pici csomag... :S)

Ebéd: Egy nagy tál saláta + Kávé(2tk cukor)

Uzsonna (vacsora): 1 db natúr joghurt, utánna megettem 1db rozskiflit virslivel, sajttal... :S


Persze mindjárt megyek edzeni is. :) Segítsetek, esetleg valami jó diétát valaki össze tud állítani nekem?:)Előre is köszönöm!^^ 16/l



2012. jún. 12. 17:04
 1/7 anonim válasza:
Amúgy miért iszol ennyi kv-t? Alacsony a vérnyomásod?
2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ebben az étrendben kevés a fehérje. A virsliben meg tök sok zsír van amúgy, de mondjuk napi kettővel még szerintem szint alatt vagy. Csak attól, hogy elmész edzeni, a napi zsírbeviteled nem fog ám csökkeni.

A győri édesben meg amúgy van cukor, nem is kevés.

Az ebédedbe simán belefért volna egy szép adag csirkehusi, a virsli helyett meg rakhattál volna felvágottat meg zöldségeket a kiflibe és jobban jártál volna szerintem.

2012. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréld fel az uzsonnát az ebéddel. Győri édes helyett egyél gyümölcsöt, két csomag meg sok diétába!!! 1 csomag 224 kcal! 2 csomag => 448 kcal... az rengeteg! Ráadásul cukros... reggelihez kellett volna zöldség.


Hiányolom a gyümölcsöt.

2012. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: a rozskifli jó reggelire, virsli is elmegy. Bár inkább egyél minőségibb húst: halat, csirkemellet, pulykamellet. Kell a zöldség reggelihez. Mehet még reggel: tojás főzve, sovány felvágott, kefir, natúr joghurt, sovány túró, sovány túróból körözött, stb. válassz ezek közül vagy variáld. lehet még zabkását is csinálni, édesítővel, gyümivel.


Kávéba tegyél édesítőt.

Tízórai: gyümölcs, lehetőleg ne banán, ne szilva, ne szőlő. ne aszalt gyümi!!

ha éhes még vagy esetleg egy natúr joghurt/kefir vagy pár darab korpás keksz

ebéd: barnarizs/köles/durumtészta + csirkehús párolva/hal/pulykamell + zöldség.

heti 1szer főtt krumpli is mehet, zsíradék nélkül. a párolt zöldköret saláta mindig legyen meg!

uzsi: gyümölcs, ha éhes vagy esetleg egy natúr joghurt/kefir, vagy pár darab korpás keksz


vacsi: ne legyen rozskifli! vacsira nem kell ch. ha sajtot eszel, az zsírszegény sajt legyen! de inkább reggelire/ebédre enném. este inkább fehérje (tojásfehérje főzve, sovány felvágott, párolt husi, sovány túró, kefir, natúr joghurt) + zöldség kell.

2012. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen elég alacsony a vérnyomásom sajnos. Sokszor szédülök miatta, azért kell kávéznom. :) Köszönöm a tanácsokat, általába nem ilyen az étrendem egyáltalán! Csak, ma nem tudom mi volt velem és ettem amit találtam. :S
2012. jún. 12. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem ez az alap étrended, akkor nincs gond :) ettől nem fogsz hízni, ne legyen lelkiismeret-furdalásod.
2012. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a kávéból szerintem hanyagold a cukrot, hamar meglehet szokni anélkül is, mivel ígyis rengeteg cukrot visz be az ember minden szarral
2012. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!