Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi update módszerben mi...

A Norbi update módszerben mi az amitől fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Mármint néztem vásárláskor néhány update terméket és kalóriatartalmuk közel azonos (van aminek még magasabb is) mint más márkák ugyanolyan termékeinek. Nem az a fogyás lényege, hogy kevesebb kalóriát vigyek be, mint amennyit elégetek? Másfelől szénhidrát tartalmuk közt sem volt lényeges különbség. Annyi semmiképp, hogy ez egy csodálatos módszernek tűnjön a magamfajta kétkedő szemében.

Vagy például a kódokat sem értem. Úgy tudom, ami update1, azt a nap bármely pontjában lehet fogyasztani. Vagyis, ha egész nap update1 túrórudit eszek, akkor le fogok fogyni a túró ruditól?


2012. jún. 15. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Maga a módszer nagyon hatásos, mondjuk én kevés norbi terméket fogyasztok mert 1.nincs a közelünkben bot 2.annyira nem vagyok eleresztve. Csak a lisztjét veszem,amit keverek tk liszttel, így kér az este közepén is ehetek kakaós csigát, nem hízom. Nekem mondjuk a súlytartás a cél. Rendszeresen futok és tornázom (mondjuk én lieber tatarek rezsőre). Ennyi.
2012. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt Norbi sem mondja, h bármennyit ehetsz, mert ugye eleve, aki zabál, az tehet bármit, nem fog fogyni. Még ha csak gyümölcsöt zabálsz de azt mértéktelenül, attól is hízol. Tehát ez a példa nem jó.


A lényeg, mint azt már mondták: a szénhidrát csökkentése. Norbi nem állítja h ezt az ő termékeivel lehet csak elérni. Ehetsz este pl canderel csokoládét is, nem csak norbisat. Viszont a lényeg: 3-as termékeket EGYÁLTALÁN NEM AJÁNL. Tehát pl a tortát. Csak azt mondja, ha nem bírod nélküle, akkor egye-fene de. ehetsz egy szeletet.


A kalóriákról meg annyit: ha normálisan, rostban gazdagon étkezel és nem viszel be egy csomó felesleges ch-t automatice kevesebb kcal-t is eszel. Hiszen nem vagy olyan éhes, mindenből elég a kevesebb is. NEm kell mást tenned csak nézd meg hány szenyát tudsz megenni fehér kenyérből, meg hányat teljes kiőrlésűből- bár annak is magas a ch tartalma, kevesebbet fogsz felvenni belőle, mert kb feleannyival jól laksz. Ez nem ördöngösség. Na kb ennyi a lényege az egésznek. Ha lassan felszívódó ch-t eszel NEM TORTÁT, akkor kevesebbel is jóllaksz.


Az h Norbi dolgoknak a kalória tartalma azonos, az sokszor igazk, ha nem cukros dolgokról beszélünk. DE: mivel kevesebbet kell enned belőlük, h jóllakj, sokkal kevesebb ch-t viszel be. ÉS a nem különösebb különbség is sok lehet!


A túró rudi: igen! Mivel egy normális ember egy nap alatt képtelen lenne hányás nélkül annyi túró rudit enni, amennyitől hízna!!!! De Norbi minden étkezésnél a mértékletességet hangsúlyozza. Persze anélkül h elolvasnánk a könyveit, v megnéznénk a vele készült interjúkat, könnyen ostorozzuk, meg hitetlenkedünk.


Norbi módszere nem egyedül álló, ő csak rendszerbe szedte, megírta, h működik, és hiánypótlásként egy csomó terméket piacra dobott. Nem muszáj norbi kenyeret venned, csak akkor du 3 után ne egyél kenyeret. Kész pont.

2012. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!