Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy sok volt ez mara?

Nagy sok volt ez mara?

Figyelt kérdés
Ma megettem reggelire egy piritos barnakenyeret utana 10oraira 1barackot egy almat par szem cseresznyet par szem malnat es egy banant ebedre 1 szelet barna kenyeret tonhalall este salata sok ez egy napra? Nem ennyit szoktam enni csak ez most veletlenul igy alakult

2012. jún. 16. 13:37
 1/10 anonim válasza:
Mondd mar el kerlek egy normal napodat, mert nekem ez is kevesnek tunik:P
2012. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Reggeli ugyan az tizorai egy kis salata ebed nagyobb salata utana edzes es este egy kis tal muzni szerinted lefogyok heti 6 edzes mellett?
2012. jún. 16. 13:41
 3/10 anonim válasza:

Ennel kevesebb etel mar szerintem beteges mindenkeppen.

Heti 6edzes sem tunik kevesnek szoval szerintem fogsz fogyni folyamatosan.

2012. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon keveset eszel... :S
2012. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez a sok gyumolcs nem hizlal??
2012. jún. 16. 15:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Es mien utemben fogyhatok?
2012. jún. 16. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez borzasztóan kevés kaja. Nem ételmegvonással kell fogyni, mert azzal csak azt éri el az ember, hogy kiürül belőle a víz, a szénhidrát, zsír meg szinte semmi. Kisebb leszel, az tény.
2012. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez kbmennyi kaloria?
2012. jún. 16. 21:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Reggeli ehy barna kenyer piritos sok zoldseggel vahy tonhal egy barna kenyerrel tizorai salata paradicsom paprima uborka so es olaj nelkul csak natur ebedre ugyan ez csak ritkan bele kerul egy kis csirkemell sonka vagy par szem sulthusi de ez nagyon ritka edzes utan este mar csak muzlit eszek tejjel ez kb mennyi kaloria?
2012. jún. 16. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mennyi kalória, nem eszel fehérjét! Először az alaptápanyagokat kell rendbe tenni, utána kell kalóriát számlálgatni. Ez most olyan, hogy két tonhalsaláta valami szóssazl meg egy szelet csoki kb ugyanannyi kalória, mégis rohadtul máshogy reagál rá a szervezeted.
2012. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!