Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti elmennétek 90 kg-osan...

Ti elmennétek 90 kg-osan (lány) olyan edzőterembe, ahova csak és kimondottan kigyúrt kopasz sóherek járnak, és azok barátnői?

Figyelt kérdés

A sóher nem az én megfogalmazásom (még mielőtt félreértés történne), hanem egy (fiú) ismerősöm, aki szintén ki van gyúrva, oda jár, és ő mondta, hogy ilyen emberek járnak oda.

Szóval egy akár hétköznapi embernek mondható sem, dagi meg főleg.


2012. jún. 20. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki egy-két alkalommal, és ha úgy látod, hogy nem tudsz az edzésre figyelni, akkor ne menj. Az edzéshez ki kell kapcsolni az agyat, és csak arra szabad figyelni, amit csinálsz, ez nem biztos, hogy összejön egy ilyen helyen. Eredményesebb az ember, ha egyedül van ilyenkor.
2012. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy is jön össze a sóher ( = fösvény) a kigyúrtsággal??!!

Ha nem szimpi az az edzőterem, válassz másikat.

Amúgy meg lehet, meglepődsz, mert a kigyúrt emberek sem így születtek, biztosan találsz köztük normálisat, aki segít formálni a testedet.

2012. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz nem 90 vagyok, de többel kezdtem.

Járok pár hete terembe, bár már "csak" 74 vagyok, tehát még van bőven rajtam.

Sosem érdekelt,hogy ki jár az adott terembe. Nem azért megyek,hogy barátokat szerezzek, vagy,hogy szimpatikus legyek bárkinek.

De ettől függetlenül velem még a kigyúrt kopasz is normális! :) Segítenek beállítani a gépet! Sőt az egyik mondta,hogy tiszteli,hogy már ennyit fogytam, meghogy nem nyugszom bele,hogy a terhesség alatt meghíztam.

De ha nem lennének normálisak, az sem érdekelne. Terembe nem beszélgetni járnak az emberek!

2012. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nem mások miatt kell edzened, hanem magad miatt. Ha nem tetszik, menj máshova, de mindenhol lesznek olyanok, akik régóta járnak, ügyesebbek/erősebbek/okosabbak nálad, de ettől neked még nem kell megalkudni az egészségtelen életmóddal meg a satnya testalkattal!
2012. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 95 vagyok, igaz nem látszom annyinak. Futni járok, de a fenét se érdekli, hogy ki fut ugyanott. Vannak ott idősek, fiatalok, nők, férfiak.
2012. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint, mindnyájan elmennétek a helyemben.


Egyébként már 2 hónapja járok edzőterembe (9 kg ment le rólam ez idő alatt) csak elég messze volt,ez pedig itt lenne tőlünk egy köpésnyire. Azért szeretnék ide járni.

Ma van az utolsó napom a "régi" teremben, holnap megyek és benézek akkor az újba.

2012. jún. 20. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmennék, legyél magabiztos, csinálj mindent szépen. A legtöbb ember edzeni megy a terembe, nem nézelődni.
2012. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Menj bátran, meg fogsz lepődni, milyen sikered lesz a kigyúrt kopaszok köt :-) Babusgatni fognak, végre egy ember formájú csaj!!!!
2012. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!