Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már hogy nem...

Próbáltátok már hogy nem ettetek semmit, amíg le nem fogytatok, és csak vizet ittatok?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok? Mennyi idő alatt? Bármit megteszek azért, hogy nagyon rövid idő alatt lefogyjak 15 kg-ot. Muszáj, mert így utálom magamat... és a nyári szünetben, augusztus közepére muszáj leadnom ezt a 15 kg-ot...

2012. jún. 20. 10:49
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
82%

Így nem csak 15 kilót tudsz leadni, hanem az összeset. A koporsóban meg majd lesz időd gondolkozni, hogy jó ötlet volt-e...


Ha majd felteszel normális kérdést, akkor írok használható választ is! Ne legyél rest!

2012. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem eszel,úgy fogsz még jobban elhízni,mivel a szervezeted onnan fogja lebontani az ásványokat cukrokat stb,és azokat zsírrá fogja alakítani, fuss mindennap,hamarabb lefogysz
2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam. Nem önszántamból, betegség miatt. 2 hét alatt lement 8 kiló. De leállt az anyagcserém, vagy nem tudom, mi történt vele, azóta akármennyire keveset is eszem, csak hízok. Most már 20 kiló pluszban vagyok az eredeti súlyomhoz képest. Nagyon nem érte meg.
2012. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet ilyen esetben beáll arra, hogy amikor bármilyen tápanyaghoz jut, mint az őrült raktározni kell. Ezt hívják jo-jó effektusnak. Vagyis, ha befejezed a koplalást, akármilyen keveset eszel, azonnal visszafutnak a kilók. Sőt, áfástól, vagyis akár több is lehetsz. Hetente egyébként sem tanácsos 1 kilónál többet fogyni. Inkább lassan, de biztosan. Egyébként, ha elkezdenél aktívabban sportolni, lehet, hogy a mérleg nem mutatná, de vékonyabb lennél. A mozgás ugyanis feszesebbé tesz+ az izomnak kisebb a térfogata, ha a tömege nem is.
2012. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élet többi területén is ennyi lusta és hanyag vagy?
2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
tanulj a 3/5-ös hibájából !!
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb kibírni egy normális diétát, és mozogni (pl. bicaj), mint ezt amit leírtál! Jaaa, és egészségtelen is nagyon, olvass vissza... Kettő hónap alatt 15kg? Ehhh... Te aki be van hízva, annak oka van, s azzal az "okkal" -15kg? :D
2012. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

én próbáltam, bár nem teljesen nulla bevitellel, minden este ettem sok sok zöldséget, egy tk pirítóssal, tejföllel és tojással.

néha egy kis sajt


13kiló két hónap alatt, 1,5 éve, 2-3 jött vissza

2012. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Én is csináltam, bár mondjuk igyekeztem néha enni is valami keveset (abonett, gyümölcs...). Én 10kg-t fogytam le. Most újrakezdeném szívesen. Volt olyan, hogy szilárd táplálékot nem ettem, hanem folyékonnyal helyettesítettem pl.: banán vagy más gyümi/zöldsi turmix.

Nekem is augusztusig kéne pont fogynom :) Szeretnék egy 10-est leadni :D

2012. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy ilyen hülyeségre is érkeznek olyan válaszok amik arra utalnak hogy nem kérdezett hülyeséget? Fogd már fel hogy sportolni kell meg normálisan egészségesen kajálni. Ha nem eszel max az izmod megy le és tiszta zsír leszel még ha egy pár kilóval könnyebb is ideiglenesen. Ha elkezdesz sportolni mondjuk kondi, futás meg hasonlók (minden nap valami vagy legalább 3-4-szer) és egészségesen eszel . De egy pár hónap azért kell hozzá.
2012. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!