Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Április óta fogyózom,10kg...

Április óta fogyózom,10kg ment le. Most úgy 3 hete meg sem mozdul a mérleg, pedig mindent ugyanúgy csinálok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyek kevesebbet? Heti 3-4x tornázok, többre sajnos nincs időm. 75kg vagyok, és elkeseredett...
2009. júl. 6. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi!!! Szívből gratulálok a -10kghoz!!!


Csináld továbbra is ugyanezt, amit eddig! A zsírégetés ilyen, egyszer beindul, egyszer megáll. Ne aggódj, újra be fog indulni!


A tornád (ha van időd) legyen aerob mozgás (30perctől több, monoton alacsony pulzusszámon, pl. tempós séta, lassú kocogás, edzettebbeknél futás), ekkor éget zsírt a szervezet. Ha be tudsz iktatni valamennyi súlyzós edzést, akkor annál jobb lesz. Minél több az izmod, annál több kalóriát égetsz el.


Ja amúgy szerintem ne a mérleget nézd, inkább centivel mérd a méreteket, vagy nézz a tükörbe! :)


Kitartássss!


(amúgy érdemes olvasgatni a bodybuilder.hu fogyókúrázóknak íródott cikkeit, gugliba rákeresel az alapismeretekre, és olvasgasd ha ráérsz.)

2009. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beállt az anyagcseréd, keress 1 képzett személyi edzőt, lehetőleg testépítőt aki versenyzik is
2009. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajjaj, 2 gyerkőc mellett nincs időm személyi edzőre, falun élek...próbálok a mozgáson változtatni, szereztem be súlyzókat, úgyhogy azzal is nyomatom mától, ha időm engedi:-) köszi az ötletet!
2009. júl. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!