Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami gond ezzel a...

Van valami gond ezzel a diétával és edzésrenddel?

Figyelt kérdés
Első hozzászólásban bővebben.

2012. jún. 28. 13:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Még tervezési fázisban vagyok, illetve most szoktatom hozzá magam a kajához és az edzéshez. Hétfőn kezdem a programot.

Súlyzós edzést nincs lehetőségem teremben végezni, szóval itthoni edzéstervet kellett kiötlenem.


22 éves srác vagyok. 175 cm, 95 kg. Sok izmom van, főleg combon, ezért is hangsúlyoztam ki a futó és bicikliző kardio edzéseket.


A hetirendem:

[link]


Az étrendem összetevőkre lebontva:

[link]


85%-os diétával így kellene kinéznie az étrendemnek:

2369 Kcal || 178 g fehérje || 39 g zsír || 325 g zsénhidrát


Mint az étrenden is látszik, kicsit alá fogok menni még ennek is, viszont a fehérjét tartom.

A kérdésem az, hogy van-e valami gond ezzel a diétával és edzéstervvel?

2012. jún. 28. 13:43
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt életed végéig tudod tartani? Nem lesz ez egy kicsit uncsi számodra?

ehetnél pl egyik nap a turmix helyett zabpelyhet túróval és bogyós gyümölccse vagy pl ebdénél egyik nap csirkemell másiknak pulykamell harmadiknak hal

csirkesonka helyett ehetnél néha pl tojást vagy halkonzervte

szerintem ez kevés és nagyon unalmas mindennap ezt enni:S

2012. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jah, nagyon unalmas lesz, az biztos. Meg is fogok undorodni az összes itt szereplő kajától. :D

Nekem is az után jutott eszembe, miután postoltam, hogy a tojás jó lenne uzsonnának. Majd még meglátom. Reggeliből nem engedhetek.


Most 4 hetes programot tervezek, mert utána jön egy 4 napos fesztivál ahol ezt nem fogom tudni tartani. (Meg az alkohol ugye rohadt sok kalóriát tartalmaz... :D )


De nem is akarnék 1 hónapnál többet lehúzni ebből egyszerre, mert ez nem élet. Majd elválik, hogy mit tudok én, és mit tud a program. Aztán a következő majd ennek egy továbbfejlesztett változata lesz.

2012. jún. 28. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah, és időközben a mézet és a konzerv barackot is kilőttem. Keresek valami értelmesebb gyümölcsöt, amit frissen, nyers állapotban fogok a turmixba erőszakolni.
2012. jún. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!