Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivál a fogyókúrában?

Mi motivál a fogyókúrában?

Figyelt kérdés

Titeket mi az ami motivál?

Mivel vannak olyan napok, amikor abbahagynád az egészet, eleged van a diétából, de mi az ami mégis motivál hosszútávon? Hogy bírjátok? Honnan van erőtök?


2012. jún. 29. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy alkarok kinézni ,milyen alakot alkarok. Próbálom a kajáról elterelni a gondolataimat.
2012. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát erőm az a nyár miatt van, meleg van, így nem vagyok éhes kb. plusz az ember konnyen eltereli a figyelmét a sok programmal.


Motivációm: egy nagyon szép alakú lányt kiragasztottam a falamra, és alá egy naptárat, minden eltelt napot áthúzok pirossal, hogy lássam, milyen sok nap eltelt már, ezért nem adhatom fel, különben előröl kell kezdenem.


Ha nagyon megkívánnék pl. egy nutellás kenyeret, magamban elmondom, hogy ettől nem leszek boldogabb, ha fogyok, attól már igen. Másik módszerem, hogy elképzelem ahogy a hízlaló ételek hájjá alakulnak, és, hogy ez milyen undorító.


Sok sikert neked is!

2012. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem csak a negatív gondolatok tudnak motiválni. Fogalmam sincs miért. Közben meg aerobikozok vagy itthon Rubint Rékázok, rajtuk meg röhögök, mert irritál "a na még egy kicsit" "meg tudod csinálni" stb. felkiáltásuk, amit vágásérett disznó hangon mondanak:D
2012. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Linkeltem ugyan ezt a kérdést, 3. válaszoló vagyok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__28..

2012. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elején az motivált, hogy egészségesebb akartam lenni, konkrétan az ízületeim miatt aggódtam, az első 5 kg elvesztése óta pedig az eddigi sikerek adják a lendületet. Hogy ha már erre képes voltam, akkor sokkal többre is képes leszek. El nem tudnám képzelni, hogy félbehagyjam az egészet, főleg nem, hogy visszahízzak. A másik dolog, ami hajt, hogy a mozgásban jobb legyek: hajlékonyabb, gyorsabb, ügyesebb, jobb egyensúlyérzék, plusz próbálok mindig olyan mozgásformát találni, amiben érezhetem, ha fejlődök, nem csak ugyanazt csinálom ugyanannyi ideig napról napra. Például jó volt erre a fegyencedzés (azt most szüneteltetem), hasonló volt a Simplefit, most egy Bodyrock kihívást csinálok, lassan elkezdek futni is, szóval ilyesmik.
2012. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem most épp az esküvőm, ami másfél hónap múlva lesz. Annak köszönhetően már leadtam 12 kilót, de nemm őrült eszement, koplalós diétával, hanem egészségesen.

Biztos, hogy soha nem hízom el többet, és az esküvő után is figyelni fogok, hogy még lemenjen pár kiló.

2012. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az motivált, hogy szép akarok lenni

elképzeltem milyen csinos lennék feszülős ruhákban és ennek érdekében cselekedtem

nem mondom, hogy nem bűnöztem étkezésügyileg, de nem korholltam magam emiatt

nem szabad túl gyorsan várni az eredményt, de folyamatosan tenni kell érte

nem kell diétázni, egyél rendesen, rendes ételeket, kissebb adagokat,

egyél csokit is,csak ne egy táblát, hanem egy sport szeletet pl

vezesd be a mozgást az életedbe, hisz hiába adsz le kilókat, ha a zsír helyett lötyögni fogsz

itt nem megterhelő dolgokat értek, válaszd ki mi az ami érdekel, úszás, otthon dvd-re tornázás, edzőteremben csapatos aerobik, próbálj ki többfélét ráérzel mi az ami tetszene


nekem sikerült

sőt egy gyerek után is jobban néztem ki ezzel a módszerrel mint előtte

2012. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ciki, ha nem: thinspiration oldalak :) És ott olyan lányok képei, akik már végigcsinálták! (előtte, utána képek)

Ez valahogy azt sugallja, hogy ha nekik sikerült, nekem is fog :)

2012. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam vásárolni egy jobb cuccot (főleg nadrágot), amibe éppen, hogy beleférek, de nem mutat jól rajtam. Engem inspirál, hogy belefogyjak.
2013. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!