Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szénhidrátmentes diétáknál...

A szénhidrátmentes diétáknál mi a megengedett, hogy mondjuk a hajam ne hulljon ki, és a vércukorszintem se essen le?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, bizonyos szénhidrátokat itt is ajánlatos fogyasztani, na de mit? Pl. teljes kiőrlésű abonettet? Egyáltalán mi a tilos? Krumpli, rizs, kenyér, édesség?
2010. ápr. 15. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hajad nem fog kihullani, ha nem eszel szénhidrátot, az a vitaminhiánytól meg az ész nélküli fogyókúrától hullik.

Nem ajánlott semmi, amiben fehér cukor és liszt van, így kiesik minden édesség és üdítő. Rizs, krumpli nem tilos, de krumpli csak főzve, olaj nélkül, rizsből meg jobb a barna, és mindez mértékkel és nem naponta. A teljes kiörl. abonett baromság, egyél teljes kiörl. kenyeret reggelire, normális mennyiséget, ha reggel jóllaksz, egész nap kibírod hússal és zöldséggel.

2010. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Miért baromság a teljes kiőrlésű abonett? Most kaptam egy csomaggal...
2010. ápr. 15. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
akkor edd meg nasinak, de az első válaszolónak igaza van, egyél kenyeret...koplalni nem kell, egyél 20 %-kal kevesebb kaját, mint eddig, sportolj kicsit, iktasd ki a szemét kajákat és kész
2010. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!