Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Hogy fogjak...

Fogyni szeretnék. Hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok.172cm és ingadozok 87-92 kg között.Konditerembe fogok járni.Persze ott segítenek,edzéstervet állítanak össze nekem.De nem tudom mennyit kéne leadnom.30 kg sok lenne.Régen rengeteget sportoltam,15 évesen még 64 kg voltam,de úgy is ducinak éreztem magam.Aztán abbahagytam a sportot és meglódultak a kilóim.Azt hiszem ez a csúcspont.Kb. 2 éve vagyok ennyi kiló.Az izomzatom megmaradt a zsír alatt.Ja és még annyi,hogy nem tudok lemondani az üdítő italokról :).Cukormentes szörpöket ihatok?Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 4. 15:00
 1/4 anonim válasza:
Hát rengeteg fogyókúrás tippet, tanácsot, módszert találsz az interneten! Az a lényeg hogy koplalni semmiképp se kezdj el mert az a legrosszabb módszer! Az üdítőitalokat nem is kell kerülni de annyit biztosra mondhatok hogy ha a szénsavas üdítőket kerülöd már az maga 3-4 kiló minusz! Valamint a sport ami hát nem szabadít meg túl sok kilótól de legalább izom lép a nem kellő részek helyébe.
2012. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Koplalni nem is akartam :).De a lényeg,hogy 30 kg mínusz sok lenne-e?Gondolom egy 1.5 év alatt össze lehetne hozni.Csak nem tudom,hogy ideális-e a magasságomhoz az a 60 kg körüli testsúly.
2012. júl. 4. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Izom nem fog lépni a zsír helyébe mert nem tud egyszerre zsírt leadni és izmot építeni... Ha gondolod írhatok egy mintaétrendet az edzés mellé mivel az étrenden múlik minden.
2012. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Ha kell mintaétrend írj privátba. (rendes kaják nem ilyen fogyókúrás hülyeségek.)

2012. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!