Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék több tíz kilót leadni, csak kb 5-8 kg-t. Rendszeresen sportolok, de a combomról és a derekamról mégse akar lemenni a fölös zsír. Nem szeretnék olyan diétát, ami anpi egy tojásból és egy salátalevélből áll. Van olyan diéta, amitől jol lehet lakni, és mégis kalóriaszegény? 15L
2012. júl. 9. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én mindent eszek, szerintem így a normális.. persze, aki éjjel-nappal, élete végéig állandóan fogyózni akar, az nyilván nem eszek szinte semmit, sem édességet, sem tésztafélét, semmit.. én viszont követem a Norbi update-t, és nekem bevált. az hogy Neked nem jó, vagy nem tetszik vagy ki sem próbáltad az a Te bajod.. én a kérdezőnek mondtam el a véleményemet és a tapasztalatomat.. ezzel a módszerrel nem vonok meg magamtól semmit, nem koplalok és mégis fogyok.. ennyi...
2012. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát a 15 perce fogyózónak mondanám nem sok köze van a fogyáshoz eddig, a kérdezőnek pedig ajánlom a body.builder.hu-t ez egy webmagazin lehet olvansi a témával kapcsolatban
2012. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Neked nem jó, vagy nem tetszik vagy ki sem próbáltad az a Te bajod"


Miért próbálnék ki valamit, ami hülyeség? Egészséges étkezés és sport kell.

2012. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!