Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Milyen fogyókúrát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék több tíz kilót leadni, csak kb 5-8 kg-t. Rendszeresen sportolok, de a combomról és a derekamról mégse akar lemenni a fölös zsír. Nem szeretnék olyan diétát, ami anpi egy tojásból és egy salátalevélből áll. Van olyan diéta, amitől jol lehet lakni, és mégis kalóriaszegény? 15L
2012. júl. 9. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van olyan diéta. Úgy hívják szálkásító bár elég drága. Havi 15-25ezer közt mozog az ára kb.
2012. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oooh...fizetni sajnos nemigazán akarok érte, inkább étrendet szeretnék, h mit egyek...esetleg milyen testmozgást végezzek
2012. júl. 9. 23:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Étkezz helyesen. Egészséges életmód a legjobb. (: Fogyókúrákkal ne próbálkozz, nem mindenkinek válik be, helyette testsúlyod váltsd át lbs-be (neten van konventer) és szorozd be 10-12vel. ennyi kalóriát vigyél be egy nap. Minden este számold ki a másnapidat. Nekem nagyon bevált, egy év alatt 18 kilót fogytam. A neten fentvan szinte minden étel kalóriatartalma grammra mérve, egy próbát megérne neked szerintem. Sosem koplalok, eg ebédem egy 100g normális adag rizsből áll és két nagy (2x100g) húsból áll. Diétákkal vigyázz, jojóeffektus nagyin gyakori, ami annyit tesz, hogy lefogysz, de javarészt izmokból, aztán abbahagyod a diétát és kevesebb izmod van, ami lebonthatná a kalóriákat amit beviszel, és még túlsúlyosabb leszel,mint előtte )A sport pedig mindegy, csak élvezd amit csinálsz és fárasszon ki. Én kondiba szoktam nyáron járni mert nem lehet kint megmaradni. De futhatsz, biciklizhetsz, barátokkal röpizhetsz-teniszezhetsz, végtelen a sor (:
2012. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: lokálisan fogyni szinte lehetetlen. Mindenhová edzeni kell, mert attól ha sokat guggolsz nem feltétlen a feneked formásodik hanem a hasad vagy más testrészed. Ez a genetikánkban van, az határozza meg, honnan fogysz elsőre vagy következőleg. Viszont testet csak egyszerre mindenhol lehet formálni.

16L

2012. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D hasznos tanácsokat adtál :)
2012. júl. 10. 01:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy segíthettem. (:
2012. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szia. én kb 15 éve folyamatosan fogyókúrákat diétákat próbálok. részt vettem több előadáson is amik erről szóltak. utánajártam mindig mindegyiknek, keresgéltem, teszteltem.. nyilván attól is függ hogy ki milyen testalkatú, milyen könnyen fogy vagy éppen hízik.. amit én ajánlani tudok a legjobban és nálam is nagyon bevált és a mai napig igyekszem követni, az a Norbi update. bár nem maximálisan tartom be, nem figyelek oda a nap minden egyes percében a kódokra, de nagyjából. tehát gondolok itt arra, hogy pl délelőtt bármit megeszek. nem gyümölcsöt meg ilyeneket reggelizek, hanem melegszendvicset, pizzát, péksütit, stb.. ebédre meg szintén eszek bár akkor igyekszem mellőzni a nagyon tésztás ételeket, kenyereket.. de annyira jól szokott esni a reggel meg akár a délelőtti nasi is, hogy délben annyira nem vagyok éhes. ebédre szoktam enni pörköltet rizzsel akár egy kis nokedlivel, rakott ételeket, leveseket, tehát szinte bármit. ha épp tésztás ételt kívánok meg akkor azt eszek csak kevesebbet.. aztán délután már nem vagyok igazán éhes.. csipegetek gyümölcsöt, zöldséget, esetleg zöldséglevest eszek, főtt tojást, rántottát (kicsi olajon megsütve), virslit (akár megsütve), bármilyen salátát, tepsis húst, ilyenek.. persze Noribnál kódok vannak és oda kell figyelni de mivel már egy ideje csinálom így nem figyelem mert tudom.. de nagyjából próbálom betartani.. van olyan, hogy pl pattogtatott kukoricát még eszek este 7-kor, de az ritka.. de kell néha szerintem.. viszont mindennap mozgok valamit.. ha több időm van, akkor futok fél órát és tornázok is egy órát.. ha nincs akkor este vacsora helyett csinálok felüléseket és különféle gyakorlatokat, kb 20 perc.. attól függ.. ezt magadnak kell kialakítani.. nem vagyok úgy éhes max délelőtt de akkor lehet is enni.. mikor elkezdtem akkor ment le 1 hónap alatt így 4 kg. de akkor ittam néha üdítőt is, meg ittam alkoholt egy héten 2x-3x, meg ilyenek.. szóval nem drasztikus meg jóllaktam azért.. nehéz volt a vacsikat megállni, de csak kb 2-3 este volt a nehéz, utána már nem is hiányzott.. ha meg nagyon éhes voltam este, akkor görögdinnyét ettem vagy barackot vagy zöldséget.. ha kérdésed van még ezzel kapcsolatban mert tetszik ez a módszer nyugodtan írj.. sok kitarást kívánok!
2012. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D nagyon tetszik, jelenleg nincs kérdésem, de mindenképp kipróbálom :)
2012. júl. 10. 11:26
 9/13 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen.. :) és még annyit, hogy igyál nagyon sok folyadékot.. én kezdetben megittam kb 2 liter ásványvizet, de utána (és azóta is) megiszok napi 1,5-2 liter zöld teát, mert nagyon jó méregtelenítő és egészséges is...
2012. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy 15 éve fogyózol nem sok fogalmad van az étkezésről. Délelőtt egy rakás rossz minőségű szénhidrát este meg még vacsora sem. Kicsit olvashatnál még a témában, mert ennek nem az az eredménye, mint amit szeretnél. Főleg kb 0 fehérje bevitellel.
2012. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!