Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak vagy egyek többet?

Hogyan hízzak vagy egyek többet?

Figyelt kérdés
Én 165 cm vagyok és 41 Kg, 16 éves vagyok. A családban senki sem ilyen vékony, hanem inkább normál, vagy egy kicsit húsosabb. Nem tudok mit csinálni, de nem bírok sokat enni. Mindig mondják, hogy keveset eszek, de egyszerűen én ha eszek levest és egy fél adg kaját tele vagyok. ENgem nagyon zavar hogy sovány vagyok, mit tudnék csinálni hogy ne legyek az?
2009. júl. 11. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni étvágynövelő tablettákat-kérdezz rá egy patikában.

Nyilván össze van szükülve a gyomrod,azért nem tudsz sokat enni.ha megjön az étvágyad,és rendesen eszel,vissza fogsz állni a normál kerékvágásba.Jó hízást!!:)

2009. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) megpróbálom
2009. júl. 11. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen voltam mint te. :)

Nekem viszont serdülőkortól kezdve fokozatosan nőtt az étvágyam, valószínűleg azért mert elkezdtem sportolni is. Kezdj el izmosodni egy kicsit, meglátod fokozatosan fogsz hízni.:)

2009. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedj B-vitamint, az is hozza az étvágyat.
2009. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké. Köszi az ötleteket:)
2009. júl. 12. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A Béres-cseppről is azt mondják, hogy nemcsak az immunrendszert erősíti, hanem jó étvágyat is ad.
2009. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h kipróbálom, mert én is hallottam róla:) remélem beválik:D
2009. nov. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!