Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam a vérdiétáról,...

Ördögfióka kérdése:

Olvastam a vérdiétáról, miszerint ha hamar fogyni akarsz, savtalaníts. Na most, egy kis szelet hús 5 gramm húgysavat termel, amit 6-8 liter vízzel lehet kimosni a szervezetből. Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Szóval ha fogyni akarsz, húst se egyél. De ha én edzőterembe járok, testet építek, akkor szükségem van a húsra, különben a fogyás során izmot is veszítek. Hogy lehet ezt a kettőt összehangolni?

2012. júl. 11. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

úgy hogy a vérhülyeséggel nem foglalkozol :D

A testépítők szerinted hogyan érnek el 5%os testzsírt?

húsevéssel vagy savtalanítással?


A sok zöldség fontos, meg a sok víz ,azonban a fogyás szempontjából nem a húgysav szint az elsődleges, hanem szimplán a kalória deficit és az alacsony szénhidrát nem kell túlbonyolítani. Az összes speciális diéta ezred rangú dolgokat hangsúlyoz és néha az alapokról közben meg is feledkezik, ha az eladhatóság azt követeli meg.

2012. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs purinanyagcsere-zavarod, tökmind1, mennyi húst eszel, a húgysavad szintje állandó. Napi 8 liter folyadéktól a szíved hamar azt mondaná, hogy hello, a veséd sem lenne tőle feldobva.
2012. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!