Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni szeptemberig?

Hogy tudnék fogyni szeptemberig?

Figyelt kérdés

Szóval 170cm és 62kg vagyok. A súlyom annyira nem is izgat, inkább a cm-ek! Most 30-as gatyákat hordok és a régi 27-es nacimba bele szeretnék férni. Két évvel ezelőtt még hordtam. Nagyon szeretnék változtatni, mert szörnyen érzem magam a bőrömben! :S Mell: 92cm Derék: 79cm Has: 83cm Csípő: 98cm Comb: 56cm

Főleg a combomból, a fenekemből és a hasamból szeretnék fogyni, mert ezek nagyon zavarnak. Szeretném, ha az izmaim szépen látszódnának, tónusosak lennének. Írjatok légyszi valami étrend félét és edzéstervet is! Az étkezés részben ebédet ne írjatok, mert kötelezve vagyok, hogy egész nyáron a mamámnál ebédeljek és ott inkább csak a kevés kaja dolgot alkalmazom. Nincs nagyon pénzünk az ilyen biokajákra, szóval általános diétás dolgokat mondjatok. :) Tudom, hogy macerás vagyok :D Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :)


2012. júl. 16. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Futással, kerékpározással.

Hetente 4X 40-50 perc, köztük pihenőnappal.

Az étkezésedet nem kell drasztikusan megváltoztatnod, hiszen a testsúlyod így is ideális.

Cukrokat, lisztféléket, felesleges nassolnivalókat "óvatosabban" fogyaszd.

2012. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
shapeshifter.blog.hu ..nézd meg az étrendeket, recepteket, cikkeket.
2012. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!